Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-03-22 17:36 | Rozmiar tekstu: A A A

Zatorze powitało wiosnę na Wiosennym Pikniku Sąsiadów

Olsztyn24
Wiosenny Piknik Sąsiadów | Więcej zdjęć »
Mieszkańcy olsztyńskiego Zatorza powitali dziś (22.03) wiosnę na Wiosennym Pikniku Sąsiadów. Imprezę w ramach realizowanego od września ubiegłego roku projektu „Współtworzę Zatorze” zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 13 przy ulicy Puszkina.

- Wszyscy organizatorzy tego pikniku mieszkają tutaj, w pobliżu. Chodzi o to, byśmy my, jako sąsiedzi, mogli się spotkać i wspólnie zrobić coś dobrego dla siebie nawzajem i dla tego miejsca - wyjaśnia Marta Urban-Burdalska, kierująca dzisiejszą imprezą.

W programie pikniku znalazły się m.in. wiosenny koncert Grupy Skrzypcowej Suzuki, tradycyjne pieśni wiosenne w wykonaniu Męskiej Kompanii Wołoczebnej, warsztaty miniogródków parapetowych, warsztaty kulinarne, warsztaty taneczne, ptasia akademia, kącik animacyjny, koło garncarskie.
R E K L A M A
banner
Organizatorami pikniku byli: Forum Animatorów Społecznych oraz grupa sąsiedzka „Na Puszkina”. W organizację imprezy włączyli się także: Szkoła Podstawowa nr 13, Rada Rodziców SP13, Gimnazjum nr 12, Stowarzyszenie MŁYN, Stowarzyszenie POWINNIŚMY, Warsztaty Tekli, Młodzieżowa grupa nieformalna ZATORZAKI, grupa nieformalna „Muzyka Jest Nieskończona”, Szkoła Suzuki, Związek Stowarzyszeń „Razem w Olsztynie”.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Wiosenny Piknik Sąsiadów na Osiedlu Zatorze w Olsztynie

22-03-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl