Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-03-27 12:52 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolejna odsłona Rzeźni Literackiej odbyła się w Olsztynie

Olsztyn24
Zwyciężczynią tej odsłony została autorka o pseudonimie Snapkin | Więcej zdjęć »
W sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie odbyła się wczoraj (26.03) trzecia odsłona piątej edycji Rzeźni Literackiej.

W prowadzonej przez Miejski Ośrodek Kultury imprezie opartej na zasadzie tzw. open mike, będącej jednocześnie konkursem na najlepszy wiersz lub prozę (spotkania odbywają co miesiąc - na przemian prezentowana jest proza i poezja), może wziąć udział każdy, kto chce zaprezentować swoją twórczość przed szerszą publicznością i wziąć udział w konkursie, którego finał odbędzie się w maju.

We wczorajszej odsłonie Rzeźni udział wzięło aż 23 uczestników, których wiersze oceniło jury w składzie: Krzysztof Szatrawski, Michalina Janyszek oraz Hanna Brakoniecka i Justyna Artym, redaktorki naczelne „Olsztyńskiego Literackiego Miesięcznika Mówionego”.
R E K L A M A
banner
Zwyciężczynią tej odsłony została autorka o pseudonimie Snapkin. Drugie miejsce oraz nagroda publiczności przypadła Monice Stępień. Trzecia nagroda powędrowała do rąk Wojciecha Kobusa, zaś wyróżnienie otrzymała Aleksandra Tchórzewska.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl