Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-03-27 12:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Policja może liczyć na wsparcie samorządu województwa

Olsztyn24
Dzięki pieniądzom samorządu lepiej będzie wyposażona stacja obsługi radiowozów
Ponad 110 tys. złotych przekaże w tym roku samorząd województwa na fundusz wsparcia policji. Taką decyzję podjął podczas ostatniego posiedzenia zarząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Choć nie mamy obowiązku przekazywania środków na działalność policji, co roku staramy się zagospodarować w budżecie województwa odpowiednią sumę na ten cel – mówi marszałek Gustaw Marek Brzezin – Bezpieczeństwo to przecież nasz wspólny interes. Badania i statystyki, zaprezentowane choćby wczoraj podczas sesji sejmiku województwa, pokazują że mieszkańcy i turyści odwiedzający nasz region dobrze oceniają pracę policji i w naszym regionie czują się bezpiecznie.

Środki zostaną przeznaczone na wyposażenie w niezbędny sprzęt systemu monitoringu Wojewódzkiego Stanowiska Kierowania oraz zakupienie wyposażenia stacji obsługi pojazdów.  Inwestycje wpłyną na poprawę zarządzania bezpieczeństwem w regionie i usprawnią wykorzystanie floty samochodów policyjnych. Około 40 tys. zł pokryje tzw. bieżące wydatki policji realizowane przez garnizon warmińsko-mazurskiej Policji.

R E K L A M A
banner
Komentarze [2]
~korek1 / 2015-03-28 20:41
Cenzura widać jak za komuny.
~korek1 / 2015-03-28 20:19
Chora władza aby być bezkarna za swoje przekręty nagradza POlicję aby pilnowała by złodziejom nic się nie stało. W Legionowie sierżant policji POkazuje jak jest naprawdę w służbie policji i co tak naprawdę policja robi jak tuszuje swoje błędy i okłamuje nas podatników ,którzy to płacimy podatki na pensje dla tych którzy mają nas bronić nie oszukiwać i wyrządzać nam krzywdę. Najgorsze3 jest to ,że ten policjant ,który obnaża działania policji może być prześladowany i ukarany za to ,że powiedział prawdę o działaniach POlskiej POlicji.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl