Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-03-27 12:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Policja może liczyć na wsparcie samorządu województwa

Olsztyn24
Dzięki pieniądzom samorządu lepiej będzie wyposażona stacja obsługi radiowozów
Ponad 110 tys. złotych przekaże w tym roku samorząd województwa na fundusz wsparcia policji. Taką decyzję podjął podczas ostatniego posiedzenia zarząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Choć nie mamy obowiązku przekazywania środków na działalność policji, co roku staramy się zagospodarować w budżecie województwa odpowiednią sumę na ten cel – mówi marszałek Gustaw Marek Brzezin – Bezpieczeństwo to przecież nasz wspólny interes. Badania i statystyki, zaprezentowane choćby wczoraj podczas sesji sejmiku województwa, pokazują że mieszkańcy i turyści odwiedzający nasz region dobrze oceniają pracę policji i w naszym regionie czują się bezpiecznie.

Środki zostaną przeznaczone na wyposażenie w niezbędny sprzęt systemu monitoringu Wojewódzkiego Stanowiska Kierowania oraz zakupienie wyposażenia stacji obsługi pojazdów.  Inwestycje wpłyną na poprawę zarządzania bezpieczeństwem w regionie i usprawnią wykorzystanie floty samochodów policyjnych. Około 40 tys. zł pokryje tzw. bieżące wydatki policji realizowane przez garnizon warmińsko-mazurskiej Policji.

R E K L A M A
banner
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl