Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-03-30 20:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolejne zawody, kolejny medal

Olsztyn24
Na podium XI Mistrzostw Polski w Submission Fighting ADCC
Academia Gorila Olsztyn odniosła kolejny sukces. Z odbywających się w ten weekend w Warszawie XI Mistrzostw Polski w Submission Fighting ADCC reprezentanci klubu spod znaku uśmiechniętego goryla wrócili z brązowym medalem.

Krążek padł łupem Artura Zaborowskiego, który po drodze na podium w kategorii -100 kg wygrał 2 walki, z czego jedną przed czasem poprzez duszenie trójkątem.

- Artur jest w wysokiej formie, z zawodów na zawody zyskuje coraz większą pewność siebie i daje coraz lepsze walki. To bardzo budujące, że ciężkie treningi przynoszą oczekiwany efekt – powiedział trener grapplingu w Academia Gorila Olsztyn, Artur Niebrzydowski.
R E K L A M A
banner
Swój debiut w grapplingu zaliczył także Paweł Szostak, który do tej pory startował w formułach stójkowych. Spisał się bardzo dobrze. Do strefy medalowej w mocno obsadzonej kategorii -76 kg zabrakło bardzo niewiele. Ostatecznie nie udało się przywieźć medalu, ale olsztynianin wygrał w debiucie dwa pojedynki, z czego jeden przez dźwignię na staw skokowy (taktarov).

Już wkrótce kolejne starty zawodników olsztyńskiego Goryla zarówno w turniejach grapplingowych, jak i stójkowych.

Komentarze [1]
~ok / 2015-04-01 21:32
Gratulowac czy plakac. Smutne jest to, ze tak naprawde nikt juz nie rozumie o co chodzi w tych sportach walki.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl