Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-03-31 14:05 | Rozmiar tekstu: A A A

W Uranii rywalizowali uczniowie szkół podstawowych

Olsztyn24
Impreza „Jestem sprawny na szóstkę” w HWS Urania | Więcej zdjęć »
Trzynaście szkół podstawowych z Olsztyna wystawiło swoje reprezentacje złożone z uczniów klas I-III do udziału w imprezie sportowej pod hasłem „Jestem sprawny na szóstkę”. Impreza odbyła się dzisiaj (31.03) w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania. Rywalizacja była nie tylko doskonałą zabawą dla najmłodszych uczniów, ale przede wszystkim służyła budowaniu ich sprawności fizycznej.

Dwunastosobowe zespoły złożone z dziewcząt i chłopców rywalizowały w następujących konkurencjach: bieg z woreczkami, piłka w tunelu, unihokej, pokonywanie różnych przeszkód, wożenie piłki i skoki kangura. Najlepsze wyniki w tych konkurencjach uzyskały szkoły podstawowe nr 30 i 25. Te szkoły reprezentować będą Olsztyn podczas finałów wojewódzkich imprezy „Jestem sprawny na szóstkę”. Finały odbędą się pod koniec kwietnia br. w Tereszewie koło Nowego Miasta Lubawskiego.

Olsztyńską odsłonę imprezy zorganizowały: Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia”, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz olsztyński ośrodek „Kids Athletics”. Zawody sfinansowało Miasto Olsztyn.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Impreza sportowa „Jestem sprawny na szóstkę”

31-03-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl