Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-03-31 18:34 | Rozmiar tekstu: A A A

Mistrzostwa Warmii i Mazur odbędą się na olsztyńskim torze Kormoran

Olsztyn24
 
Na początku maja na Torze Kartingowym Kormoran w Olsztynie przy ulicy Sprzętowej 6 odbędzie się finał pierwszych Mistrzostw Warmii i Mazur w Kartingu. Do finału zostanie zakwalifikowanych po 10 najlepszych zawodników z Toru Kormoran w Olsztynie oraz Toru Speed Center w Elblągu.

Eliminacje będą trwały od 1 do 30 kwietnia i będą polegały na uzyskaniu najlepszego czasu przejazdu podczas standardowych biegów. W zawodach może wziąć udział każdy, kto spełnia warunki regulaminowe jazdy gokartem dla dorosłych czyli minimum 150 cm wzrostu i minimum 50 kg wagi.

Finał odbędzie się 5 maja o godz. 17.00 na Torze Kartingowym Kormoran w Olsztynie. Podczas imprezy dwudziestu finalistów weźmie udział w kwalifikacjach, eliminacjach oraz wyścigach finałowych. Najlepsi zawodnicy otrzymają tytuły mistrzowskie oraz atrakcyjne nagrody m.in. wybrany model Skody na weekend z pełnym zbiornikiem paliwa, weekend w Zalesie Mazury Active Spa oraz szkolenie za kierownicą rajdowego samochodu na szutrowym torze.
R E K L A M A
banner
Uczestnicy finału będą używać gokartów duńskiej firmy Dino z silnikami Honda GX200. Podczas zawodów finałowych, w celu wyrównania szans, będzie obowiązywało wyrównanie wagowe kartów do wartości 80 kg wagi zawodnika.

Mistrzostwa Warmii i Mazur w Kartingu będą pierwszą tego typu imprezą w historii regionu w dyscyplinie kartingu halowego.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl