Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-03-31 20:32 | Rozmiar tekstu: A A A

III Gala „Produkt Warmia Mazury” odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim

Olsztyn24
Prezes olsztyńskiego PWiK Wiesław Pancer odbiera certyfikat | Więcej zdjęć »
33 certyfikaty przyznano podczas Gali „Produkt Warmii i Mazur”, która odbyła się dzisiaj (31.03) w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie. Uroczystość była częścią realizowanego przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego projektu „Produkt Warmia Mazury”.

Jak informują pomysłodawcy projektu, jego celem jest poprawienie rozpoznawalności i atrakcyjności gospodarczej Warmii i Mazur. Pomysł powstał w wyniku współpracy z francuskim departamentem Côtes-d'Armor, gdzie swą genezę miał znak „Produkt bretoński”. Projekt „Produkt Warmia Mazury” jest uzupełnieniem działań podjętych przez samorząd województwa 14 lat temu - przyznawania Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości.

Marka „Produkt Warmia Mazury” przyznawana jest w trzech kategoriach: produkt, usługa i wydarzenie, zaś ubiegać się o nią mogą osoby prywatne, firmy i placówki publiczne prowadzące działalność gospodarczą lub zawodową na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Certyfikowane mogą być wszystkie produkty wytwarzane przez firmy mające swoje siedziby na terenie województwa warmińsko-mazurskiego (produkty rzemieślnicze, produkty przemysłowe, usługi rzemieślnicze, usługi turystyczne, usługi gastronomiczne, usługi medyczne, wydarzenia ze sfery kultury, sportu, rekreacji, itp. oraz produkty i usługi inne.
R E K L A M A
banner
Podczas dzisiejszej gali, oprócz wspomnianych certyfikatów, które przyznano między innymi Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji w Olsztynie, Stowarzyszeniu Kulturalnemu Zespół Pieśni i Tańca „Warmia”, Teatrowi im. Aleksandra Sewruka w Elblągu i Muzeum Budownictwa Ludowego - Parkowi Etnograficznemu w Olsztynku, wręczono także 7 zaległych, których wyróżnieni nie mogli odebrać na poprzedniej uroczystości. Daje to blisko 160 certyfikatów, a organizator zapowiedział, że do końca trwania projektu przewiduje wręczenie kolejnych 40.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl