Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-04-03 17:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Kiermasz wielkanocny sieci Dziedzictwo Kulinarne odbył się w Olsztynie

Olsztyn24
Kiermasz tradycyjnie odbył się na Targu Rybnym w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W Olsztynie tradycją są już przedświąteczne kiermasze regionalnych producentów żywności zrzeszonych w sieci Dziedzictwo Kulinarne Warmia, Mazury, Powiśle. Na parę dni przed Bożym Narodzeniem i Wielkanocą (chociaż nie tylko w tym czasie), na straganach umieszczonych w pobliżu Targu Rybnego mieszkańcy stolicy Warmii i Mazur mogą zrobić przedświąteczne zakupy spod znaku kucharskiej czapy, noża i widelca.

Także w tym roku, ponieważ do przygotowania wielkanocnego śniadania pozostały już tylko dwa dni, członkowie sieci pojawili się w Olsztynie ze swoimi wyrobami. Przez dwa dni (2-3.04), w godzinach 10.00-17.00, mieszkańcy grodu nad Łyną mogą zaopatrzyć się w regionalne specjały.

Co oferowali wytwórcy na swoich stoiskach? Między innymi miody, wędliny wyrabiane metodami tradycyjnymi, ciasta i chleby, a także sery, piwo i ryby. Wspaniały smak i naturalny skład wyrobów gwarantowany.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [2]
~podatnik / 2015-04-04 09:19
dla ,,hutnikiewiczów,,
~kupiec / 2015-04-03 20:19
Dla kogo te ceny?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl