Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UG Dywity | 2015-04-07 20:40 | Rozmiar tekstu: A A A
II miejsce w województwie

Sukces siatkarek z Tuławek

Olsztyn24
Siatkarki z Tuławek (fot. Promocja UG Dywity - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Znakomity występ na Wojewódzkim  Turnieju Eliminacyjnym w Mini-Siatkówce Kinder Sport 2015 w Kętrzynie zanotowała trójka siatkarska dziewcząt z Zespołu Szkół w Tuławkach. Wśród 32 drużyn, które w większości reprezentowały kluby sportowe siatkarki z gminy Dywity wywalczyły znakomite drugie miejsce.

W piątek (27.03) w Kętrzynie odbył się Wojewódzki Turniej Eliminacyjny w Mini Siatkówce Kinder Sport, w którym uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół w Tuławkach. W rozgrywkach brały udział 32 drużyny (najczęściej były to kluby sportowe). Duży sukces na zawodach odniosły reprezentantki gminy Dywity. Ekipa trójek siatkarskich wywalczyła drugie miejsce w województwie. Szkołę w Tuławkach reprezentowały: Roksana Melnyk, Martyna Domin i Zuzanna Skowrońska. Dziewczyny w pokonanym polu zostawiły mnóstwo ekip z całego regionu, musiały tylko uznać wyższość drużyny z Dobrego Miasta.

Przed siatkarkami z Tuławek jeszcze rozgrywki eliminacyjne w Węgorzewie (11/12 kwietnia) i ewentualny finał wojewódzki w Olsztynie (23 maja).
R E K L A M A
banner
Trenerami dziewcząt są: Joanna Skóra, nauczycielka wychowania fizycznego z ZS w Tuławkach i trener Maciej Rejzner.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl