Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-04-09 15:47 | Rozmiar tekstu: A A A

Przewodniczący z Równego z pierwszą wizytą na Warmii i Mazurach

Olsztyn24
Marszałek Gustaw Marek Brzezin w rozmowie z przewodniczącym Witalijem Czugunnikowem
Marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin gościł dzisiaj (9.04) przewodniczącego Rówieńskiej Obwodowej Administracji Państwowej Witalija Czugunnikowa. Spotkanie poświęcone było podsumowaniu dotychczasowej ponad dziesięcioletniej współpracy między regionami oraz omówieniu wspólnych działań w najbliższych latach.

W rozmowie z marszałkiem Brzezinem Witalij Czugunnikow podkreślał, że jedną z głównych reform, nad którymi pracuje się teraz na Ukrainie, jest reforma samorządu terytorialnego. Polskie doświadczenia ostatniego 25-lecia są przez Ukraińców oceniane jako  sukces. Chcą z nich skorzystać i stąd m.in. dzisiejsza wizyta oraz prośba o pomoc kierowana do samorządu województwa i do lokalnych samorządów regionu.

Była to pierwsza wizyta na Warmii i Mazurach Witalija Czugunnikowa, który funkcję  przewodniczącego Rówieńskiej Obwodowej Administracji Państwowej piastuje od grudnia ubiegłego roku.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl