Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Justyna Gontarek | 2015-04-12 17:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Zawodnicy Polskiej Akademii Kettlebell Sport z Olsztyna z sukcesami wystartowali na Litwie

Olsztyn24
Olsztyńska drużyna na podium | Więcej zdjęć »
Zawodnicy reprezentujący Polską Akademię Kettlebell Sport z Olsztyna wywalczyli 3 brązowe medale na XVII Otwartych Mistrzostwach Litwy w Kettlebell Sport. Zawody odbyły się w sobotę (11.04) w Jonawie na Litwie. Wzięło w nich udział 122 zawodników z Litwy, Łotwy, Białorusi i Polski.

Pierwszy z medali zdobył Łukasz Zuśka – w kategorii junior. To pierwszy medal w historii polskich odważników zdobyty na arenie międzynarodowej przez przedstawiciela młodego pokolenia. Świadczy to zarówno o wzroście znaczenia i popularności ketllebell sport w Polsce, jak i o znakomitej formie olsztyńskich zawodników. Dodatkowo potwierdza to brązowy medal Krystiana Walczaka w kategorii seniorów.

Maciej Gorzkowski wraz z Maciejem Łuczakiem i Tomasem Miezliaiskisem również zdobyli brąz w konkursie drużynowym (3x3 minuty z dwoma odważnikami o wadze 32 kg każdy). To także był historyczny występ polskich zawodników w sztafecie. Walka o podium trwała do ostatniej chwili, a o miejscu na podium zdecydowała różnica zaledwie 5 punktów.
R E K L A M A
banner
Zawody na Litwie były rozgrzewką przed wielką imprezą, która odbędzie się już za tydzień w Olsztynie. W niedzielę (19.04) Polska Akademia Kettlebell Sport zaprasza na III Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Kettlebell Sport. Zmagania sportowców będzie można oglądać w sali sportowej Szkoły Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie, przy ulicy Mariańskiej 3.
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl