Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UG Dywity | 2015-04-13 18:37 | Rozmiar tekstu: A A A
Przed konkursem na najczystszą wieś

Jak Słupy pięknieją

Olsztyn24
Prace nad kwiatową nazwą miejscowości Słupy (fot. Promocja UG Dywity - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Kilkunastu mieszkańców Słup zdecydowało się popracować na rzecz upiększenia swojej wsi. W sobotę (11.04) wykonali oni szablon i ułożyli kamienie z nazwą miejscowości, gdzie będą posadzone kwiatki.

Pogoda w sobotę dopisała, tak jak mieszkańcy Słup, którzy zjawili się rano przy świetlicy wiejskiej, aby wspólnie wykonać napis z kamieni z nazwą miejscowości. Miejsce na wykonanie napisu było już wybrane wcześniej, wystarczyło tylko wykonać szablon. Łopaty poszły w ruch, następnie aktywni mieszkańcy wybrali trawę z wykopanych liter, a w środek włożyli kamienie.

Docelowo w środku zostaną posadzone kwiatki, najprawdopodobniej bratki. Na razie sołtys Bogdan Rudnicki szuka najlepszej oferty na rynku, bo potrzeba ich będzie około 200 sztuk. Gdy już bratki zapełnią szablony, każdy z daleka dostrzeże, w jakiej wsi się znajduje. 
R E K L A M A
banner
Wspólne prace przy poprawie estetyki związane są z konkursem „Czysta Wieś”, który co roku ogłasza Gmina Dywity. O wszystkich aktualnych działaniach w Słupach można przeczytać na stronie internetowej sołectwa www.solectwoslupy.pl oraz na fanpage-u Stowarzyszenie Miłośników Słup www.facebook.pl/SlupySMS

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl