Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-04-14 20:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Warmia i Mazury stawiają na dialog z inwestorami

Olsztyn24
Debata, jak skutecznie przyciagnąć inwestora (fot. archiwum)
Konkurencja jest według ekonomistów podstawą do istnienia wolnego rynku, wpływającą na rozwój gospodarczy - wiedzą o tym doskonale przedstawiciele samorządów województwa warmińsko-mazurskiego, którzy spotkają się 16 i 17 kwietnia w Giżycku podczas V edycji Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur.

Kolejna edycja festiwalu będzie okazją do rozmów z ekspertami z dziedziny marketingu miejsc i promocji gospodarczej, przedstawicielami administracji publicznej, instytucji otoczenia biznesu, firm doradczych oraz z przedsiębiorcami. Wśród zaproszonych do Giżycka gości znaleźli się m.in. prof. Witold M. Orłowski - dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, główny doradca ekonomiczny PricewaterhouseCoopers Polska, członek Rady Gospodarczej przy Prezesie Rady Ministrów, Marcin Faleńczyk, zastępca dyrektora Invest in Pomerania oraz Adam Małecki, zastępca dyrektora Departamentu Inwestycji Zagranicznych w Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Festiwal w imieniu samorządu województwa otworzy wicemarszałek Wioletta Śląska-Zyśk.

Tematy przewodnie tegorocznego spotkania to reinwestycje, innowacyjność i budowanie atrakcyjnego dla inwestorów wizerunku gminy - uczestnicy wydarzenia będą rozmawiać o partnerstwie, zrozumieniu wzajemnych potrzeb, reinwestycjach, wzmacnianiu gospodarczej marki samorządu i przede wszystkim o budowaniu dobrego klimatu inwestycyjnego.
R E K L A M A
banner
- Cel, do którego dążymy, to tworzenia dobrego klimatu inwestycyjnego i przyciąganie nowych inwestycji do naszego województwa – mówi marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin. - Aby tego dokonać, potrzebny jest dialog pomiędzy samorządami a przedsiębiorcami. Nie mam wątpliwości, że satysfakcjonująca współpraca opiera się przede wszystkim na efektywnej komunikacji. Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur jest wyjątkową i niepowtarzalną okazją do pogłębienia wiedzy o tym, w jaki sposób tworzyć w naszym regionie nowe, atrakcyjne możliwości inwestycyjne.

Wydarzenie jest również okazją do poznania najlepszych praktyk promocyjnych z naszego województwa – pod koniec pierwszego dnia festiwalu poznamy laureatów konkursu PRO Warmia i Mazury. Nagrody przyznane zostaną w dwóch kategoriach - „promocja ogólna“ oraz ”promocja gospodarcza“. To będzie czwarta edycja konkursu, ale pierwsza, w której mogły wziąć udział – prócz samorządów lokalnych - także instytucje otoczenia biznesu.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl