Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
UG Dywity | 2015-04-20 12:54 | Rozmiar tekstu: A A A
50 artystek i 100 obrazów

Kobiece Impresje w Dywitach

Olsztyn24
Prace zgłoszone na tegoroczny przegląd (fot. Promocja UG Dywity - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Aż 50 artystek, 100 obrazów i piękny klimat sztuki – tak w skrócie będą wyglądały tegoroczne Kobiece Impresje w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach. Na wernisaż VI Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej Kobiet organizatorzy zapraszają w czwartek (23.04) o godz. 17 do dywickiego GOK.

Jak mówi Aneta Fabisiak-Hill, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Dywitach, w tegorocznej edycji przeglądu wzięło udział 50 artystek amatorek z terenu Powiatu Olsztyńskiego.

– W trakcie wystawy podziwiać będzie można obrazy w technikach: akrylowej, olejnej, akwarelowej, mieszanej oraz przepiękne batiki – mówi Aneta Fabisiak-Hill. – Poznamy również  nazwiska osób nagrodzonych.
R E K L A M A
banner
Celem konkursu dla uzdolnionych artystycznie pań jest integracja środowisk plastycznych kobiet, wymiana doświadczeń i form pracy twórczej oraz wychwycenie nowych zjawisk i osobowości artystycznych. Oceny prac  tegorocznej edycji dokonało profesjonalne jury w składzie: Joanna Bętkowska-Hlebowicz, Renata Zimnicka-Prabucka oraz Zbigniew Urbalewicz.


Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl