Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-04-21 22:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Dobre Miasto laureatem konkursu „Zabytek zadbany 2015”

Olsztyn24
Odrestaurowane kamieniczki przy ul. Sowińskiego w Dobrym Mieście
Zabytkowe domy na murze miejskim przy ul. Sowińskiego w Dobrym Mieście zostały laureatem konkursu w kategorii Rewaloryzacja przestrzeni kulturowej i krajobrazu. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie Generalnego Konserwatora Zabytków „Zabytek Zadbany 2015” odbyło się dzisiaj (21.04) w trakcie uroczystej gali obchodów Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków w Pałacu Branickich w Białymstoku, których organizatorem był Narodowy Instytut Dziedzictwa wraz z Miastem Białystok.

Nagrodę z rąk Wiceministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Żuchowskiego oraz Dyrektora NID prof. Małgorzaty Rozbickiej odebrał Andrzej Fabisiak, dyrektor Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Dobrym Mieście.

R E K L A M A
banner
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl