Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-04-24 18:35 | Rozmiar tekstu: A A A

Przedszkolaki na tropie Eurobohatera

Olsztyn24
Przedszkolaki „podróżowały” po Europie (fot. WBP - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Wojewódzka Biblioteka Publiczna, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Olsztynie i Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza od lutego tego roku realizują projekt Na Tropie Eurobohatera. Dziś (24.04) w Przedszkolu Miejskim nr 13 (partner projektu) odbył się finał cyklu spotkań „Z bajką po mapie” realizowanego w ramach projektu.

Przedszkolaki przez cztery miesiące „podróżowały” po Europie i odwiedzały kraje Unii Europejskiej. Towarzyszem wypraw były baśnie, dzięki którym dzieci poznawały geografię, kulturę i zwyczaje Niemiec, Francji, Danii, Szwecji, Hiszpanii, Włoch, Belgii i Wielkiej Brytanii. Bibliotekarki Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie przygotowały ciekawe zajęcia – w programie znalazły się m.in. głośne czytanie i przedstawienia teatralne, bal u Kopciuszka, tańce i wspólne muzykowanie, zabawy plastyczne, quiz wiedzy oraz czekoladowa uczta.

Dzisiaj odbyły się ostatnie zajęcia w ramach cyklu. Na zakończenie uczestnicy zajęć otrzymali pamiątkowe podarunki, które będą inspirowały do kolejnych, europejskich poszukiwań: książkę „Bajarz Europejski” oraz grę planszową „Podróż po Europie”.
R E K L A M A
banner
Organizatorzy projektu Na Tropie Eurobohatera: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Olsztynie, Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl