Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-05-07 22:21 | Rozmiar tekstu: A A A

„Poziomka” wyłoniła reprezentantów na „Pozytywkę”

Olsztyn24
Marek Gudaczewski i Pola Zygmunt | Więcej zdjęć »
Marek Gudaczewski, wykonawca piosenki „Okulary mam na nosie”, i Pola Zygmunt, która zaśpiewała „Słodki Strach”, będą reprezentować Przedszkole Publiczne nr 7 TWP „Poziomka” podczas organizowanego przez Pałac Młodzieży w Olsztynie Przeglądu Piosenki Dziecięcej „Pozytywka” 2015. Prawo reprezentowania „Poziomki” wywalczyli dzisiaj (7.05) podczas III Konkursu Piosenki Przedszkolnej TWM „Poziomka”.

Konkurs piosenki dla przedszkolaków w „Poziomce” zorganizowano po raz trzeci. Chęć zaprezentowania swoich wokalnych umiejętności zgłosiło aż 21 przedszkolaków z grup 5- i 6-latków.

- Nasze przedszkolaki lubią i potrafią śpiewać - mówi Agnieszka Mederska, dyrektor przedszkola. - W ostatnich latach zdobywały najważniejsze nagrody na organizowanych przez Pałac Młodzieży „Pozytywkach”. Jestem przekonana, że również w tym roku nasi reprezentanci odegrają pierwszoplanowe role podczas zaplanowanego na 19 maja Przeglądu Piosenki Dziecięcej.
R E K L A M A
banner
Przedszkolaków do występu w dzisiejszym konkursie przygotowała Magdalena Łukaszuk. Ich występy oceniało profesjonalne jury złożone ze znakomitych olsztyńskich chórzystów Małgorzaty Wawruk i Grzegorza Kolendo. Dodajmy także, że Małgorzata Waruk jest także dyrygentem olsztyńskiego chóru Medici pro Musica.

Laureaci konkursu otrzymali specjalnie na to wydarzenie przygotowane statuetki w kształcie drzewa z nutkami zamiast liści, a pozostali uczestnicy statuetki z nutkami. Były też dyplomy, ale najbardziej chyba młodzi wokaliści i wokalistki cieszyli się z lodów i pluszowych maskotek ufundowanych przez organizatorów konkursu.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
III Konkurs Piosenki Przedszkolnej TWP „Poziomka” w Olsztynie (1)

»

07-05-2015

image
III Konkurs Piosenki Przedszkolnej TWP „Poziomka” w Olsztynie (2)

»

07-05-2015

image
III Konkurs Piosenki Przedszkolnej TWP „Poziomka” w Olsztynie (3)

»

07-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl