Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-05-11 20:06 | Rozmiar tekstu: A A A

Ekologiczny hit na Warmii Mazurach

Olsztyn24
Urząd Marszałkowski w Olsztynie
Samorząd województwa rozpoczyna realizację projektu pn. „Samorząd terytorialny – hit eksportowy Polski!”. Dzięki dotacji z Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP Warmia i Mazury będą miały okazję promować dorobek polskiego samorządu terytorialnego w 25. rocznicę jego utworzenia.

W nadchodzących dniach eksperci z zakresu ochrony środowiska z województwa warmińsko-mazurskiego zaprezentują swoje doświadczenia specjalistom z obwodu rówieńskiego, z którymi łączy nas ponad dziesięcioletnia współpraca. 25. rocznica utworzenia w Polsce samorządu terytorialnego oraz wprowadzane obecnie na Ukrainie reformy samorządowe stanowią doskonałą okazję do promowania sprawdzonych, polskich rozwiązań.

Partnerzy z Ukrainy są poważnie zainteresowani naszymi rozwiązaniami w zakresie ochrony środowiska. Spotkania w Welskim Parku Krajobrazowym, Kisielicach oraz Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Rudnie stanowić będą główne punkty dyskusji na temat efektywnych rozwiązań, jakie władze lokalne mogą realizować w związku ze współczesnymi wyzwaniami środowiskowymi. Podczas XVI Samorządowym Forum Ekologicznym, które odbędzie się we czwartek w Starych Jabłonkach, eksperci z obwodu rówieńskiego będą również mieli okazję przeanalizować wraz z polskimi specjalistami możliwości podnoszenia standardów ochrony środowiska na poziomie lokalnym i regionalnym.
R E K L A M A
banner
Realizowany przez Departament Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie projekt „Samorząd terytorialny – hit eksportowy Polski!” współfinansowany jest przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych w ramach konkursu „Wsparcie wymiaru samorządowego i obywatelskiego polskiej polityki zagranicznej 2015”. Całkowita wartość projektu to blisko 120 tys. zł.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl