Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-05-13 23:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Nocna Linia Muzealna do dyspozycji uczestników Międzynarodowej Nocy Muzeów

Olsztyn24
Warmia-busy już obsługiwały Nocne Linie Muzealne
W sobotę (16.05) atrakcje Międzynarodowej Nocy Muzeów. Również w Olsztynie. A że odległości pomiędzy uczestniczącymi w wydarzeniu oddziałami Muzeum Warmii i Mazur, Biurem Wystaw Artystycznych i Olsztyńskim Planetarium do małych nie należą, Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Warmii i Mazur zadbało o uruchomienie na czas trwania imprezy Nocnej Linii Muzealnej.

Nocna Linia Muzealna to specjalnie przygotowane dwa eko-busy, które będą bezpłatnie przewozić uczestników Międzynarodowej Nocy Muzeów w Olsztynie w do instytucji kultury zaangażowanych w to przedsięwzięcie. Na trasie przejazdu znajdują się więc m.in. Muzeum Przyrody, Biuro Wystaw Artystycznych, Olsztyńskie Planetarium, Dom Gazety Olsztyńskiej oraz zamek Kapituły Warmińskiej.

Przystanki początkowe i końcowe Nocnej Lini Muzealnej znajdować się będą przy pomniku Mikołaja Kopernika na Starym Mieście oraz przy Muzeum Przyrody przy ul. Metalowej. Pierwsze busy wyruszą o godzinie 19.00. Ostatnie kursy zakończą się tuż przed północą. Szczegółowy rozkład jazdy do pobrania tutaj ».
R E K L A M A
banner
Spacerem ze Starego Miasta można dotrzeć natomiast do Parku Centralnego i odwiedzić Muzeum Nowoczesności Miejskiego Ośrodka Kultury, w którym również odbędą się ciekawe wydarzenia w ramach Nocy Muzeów.

Komentarze [1]
~olsztyniak / 2015-05-14 10:31
A gdzie Muzeum Nowoczesności? O najmłodszych się jak zwykle zapomina...
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl