Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2015-05-21 17:17 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyn Green Festival w tym roku w sierpniu

Olsztyn24
Od lewej: Robert Kijak (Agora SA), prezydent Piotr Grzymowicz i Józef Wiśniewski, Wipasz S.A. (fot. Marcin Kierul-wszystkie) | Więcej zdjęć »
Anita Lipnicka, Julia Marcell, Dawid Podsiadło z zespołem, Maria Peszek oraz Fisz Emade Tworzywo to tylko niektórzy artyści, jacy zagoszczą w stolicy Warmii i Mazur podczas Olsztyn Green Festival. Druga edycja tej dwudniowej imprezy odbędzie się w dniach 14-15 sierpnia 2015 roku na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” w Olsztynie.

- W ubiegłym roku przez dwa dni Plażę Miejską odwiedziło ponad 10 tysięcy osób – powiedział prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz podczas dzisiejszej (21.05) konferencji prasowej dotyczącej przygotowań do drugiej edycji Olsztyn Green Festival, którą zorganizowano w CRS „Ukiel”. Teraz znów będziemy mogli posłuchać dobrej muzyki w wyjątkowych okolicznościach, z piękną przyrodą w tle.

Festiwal odbędzie się w dniach 14 – 15 sierpnia. W tym czasie nad Jeziorem Ukiel wystąpi kilkunastu polskich artystów na dwóch scenach. Oprócz koncertów nie zabraknie atrakcji dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich zainteresowanych ekologią, zdrowym trybem życia i aktywnością fizyczną.
R E K L A M A
banner
- Poprzez różne animacje, gry, warsztaty oraz spotkania chcemy szerzyć edukację o podstawowych zasadach ekologii, zrównoważonego rozwoju i recyclingu - mówi Robert Kijak, dyrektor pionu Projekty Specjalne w Agorze. – Będzie zatem festiwal kulinarny, kino festiwalowe, rodzinny ogród zabaw i strefa aktywnego wypoczynku.

Więcej informacji na temat stanu przygotowań do festiwalu udostępnimy wkrótce w zapisie wideo fragmentów konferencji.

Bilety w cenie 25 zł za jeden dzień lub 40 zł za karnet można już kupić w przedsprzedaży. W dniu koncertów ich cena wzrośnie o 5 zł za sztukę. Dla dzieci do lat 12 wstęp wolny.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~marek / 2015-05-24 20:04
No i co ? FAJNIE
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Konferencja prasowa dot. drugiej edycji Olsztyn Green Festival

»

21-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl