Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-05-23 15:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Rodzinnie i bezpiecznie na Pieczewie

Olsztyn24
Festyn „bezpiecznie i rodzinnie” w Gimnazjum nr 13 w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Gimnazjum nr 13 i Rada Osiedla Pieczewo po raz ósmy zaprosiły mieszkańców na osiedlowy festyn. Dzisiejsza (23.05) impreza odbywała się pod hasłem „Rodzinnie i Bezpiecznie”, będąc jednoczenie częścią Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.

- Naszym zadaniem jest integracja środowiska lokalnego, wspieranie wartości rodzinnych i tradycji - mówiła Jadwiga Kaczmarczyk, dyrektor Gimnazjum nr 13, otwierając festyn.

W otwarciu imprezy uczestniczył prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, patron honorowy festynu. Obecny był też zaprzyjaźniony z gimnazjum ks. Marian Matuszek, proboszcz Parafii Matki Boskiej Fatimskiej. Wśród uczestników imprezy byli m.in. uczniowie partnerskiej szkoły w Melle (Niemcy), realizujący wspólnie z olsztyńskim gimnazjum projekt „ Las i woda - naszego regionu uroda”.
R E K L A M A
banner
Organizatorzy festyny, wspólnie z licznymi partnerami, na czterogodzinną imprezę przygotowali bogatą propozycję występów artystycznych, gier i zabaw, a także ofertę kulinarną. Swoje stanowiska zorganizowały służby odpowiedzialne w Olsztynie za bezpieczeństwo oraz służby ratownicze. Były też punkty informacyjne olsztyńskich firm i instytucji.

Impreza była także częścią realizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie projektu pod hasłem „Osiedlisko Kultury”, promującego wśród mieszkańców Olsztyna imprezy Olsztyńskiego lata Artystycznego. W zorganizowanym przez MOK punkcie informacyjnym można było uzyskać informację o artystycznych propozycjach na lato, a także kupić bilety na poszczególne wydarzenia.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Festyn „Bezpiecznie i Rodzinnie” na Pieczewie w Olsztynie

23-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl