Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-05-23 18:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyn laureatem nagrody „Wzory Kultury”

Olsztyn24
Kultura w Olsztynie to przede wszystkim MOK
Władzom Olsztyna nie raz „dostało się” za poziom miejskiej kultury, a w szczególności za zbyt małe nakłady na tę sferę społecznej aktywności. Okazuje się jednak, że z zewnątrz wygląda to inaczej, że Olsztyn w dziedzinie kultury może być wzorem dla innych miast. Narodowe Centrum Kultury wspólnie z Dziennikiem Gazetą Prawną przyznały właśnie Olsztynowi nagrodę „Wzory Kultury”.

„Jest ona (nagroda - red.) dowodem uznania dla miast, w których kultura jest traktowana jako ważny element rozwoju społeczno-gospodarczego; takim miastem jest Olsztyn. Żywię szczerą nadzieję, że przykład stolicy województwa warmińsko-mazurskiego zachęci przedstawicieli administracji samorządowej i wszystkich, którym zależy na kulturze do jeszcze bardziej wytężonej i - co najważniejsze - wspólnej pracy” - napisał Krzysztof Dudek - dyrektor Narodowego Centrum Kultury w liście do prezydenta Olsztyna informującym o przyznaniu nagrody.

Gala, podczas której zostaną wręczone nagrody „Wzory Kultury”, odbędzie się we wtorek (26.05) w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
R E K L A M A
banner
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl