Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D./wb | 2015-05-24 15:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Rotarianie zorganizowali jedenastą już majówkę lotniczą

Olsztyn24
XI Rotariańska Majówka Lotnicza | Więcej zdjęć »
Już po raz jedenasty na lotnisku w olsztyńskich Dajtkach odbyła się Rotariańska Majówka Lotnicza organizowana przez Rotary Club, Aeroklub Warmińsko–Mazurski i Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. Patronat honorowy nad dzisiejszą (24.05) imprezą objął Prezydent Miasta Olsztyna.

Chętnych do majówkowania nie brakowało. Na spragnionych słońca i atrakcji olsztynian (zarówno dzieci, jak i dorosłych) czekało dużo atrakcji, między innymi stragany z zabawkami, kolorowymi balonami i zdrową żywnością, przejażdżki na kucykach i mini samochodami, placyk zabaw dla maluchów, stoiska informacyjne, a także różnorodne pokazy i zabawy na scenie oraz ekspozycje maszyn latających.

Komu nie w głowie było szybowanie w przestworzach, ten mógł zagrać w siatkówkę lub wziąć udział w biegu, obejrzeć wystawę lotniczą i poobserwować skoki ze spadochronem. Najmłodszych natomiast najbardziej interesowały pokazy sprawnościowe służb.
R E K L A M A
banner
Żadna majówka nie może się obyć bez „występów”. Dlatego też i podczas dzisiejszej ich nie zabrakło. Na majówkowej scenie zaprezentowały się Akademicka Orkiestra Dęta Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i Zespół Pieśni i Tańca „Kortowo”. W programie przewidziano również koncerty grup Po Godzinach, De Farsh i Stare Drobne Małże.

Dochód z majówki tradycyjnie już zostanie przekazany na cele charytatywne - wyposażenie szpitala rehabilitacyjnego w Górowie Iławeckim oraz na zorganizowanie wakacyjnych wyjazdów dzieciom z uboższych rodzin.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
XI Majówka Rotariańska

»

24-05-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl