Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-06-09 15:13 | Rozmiar tekstu: A A A
Zero biletów! Zero używek!

14. Ostro Zdrowo Rockowo!

Olsztyn24
Koncert z cyklu Ostro Zdrowo Rockowo odbędzie się po raz czternasty
Wakacje już za chwilę, słońce coraz wyżej, a oceny wystawione. Dużo wolnego czasu, różne pomysły i pułapki, przed którymi chcą ostrzec młodzież organizatorzy 14 edycji „Ostro Zdrowo Rockowo!”

Organizatorzy to specjaliści z Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień z Olsztyna. Pułapką są używki, które szczególnie podczas wakacji mogą kusić młodych ludzi.

- Pokazujemy, że dobra zabawa to nie alkohol, czy narkotyki – mówi Błażej Gawroński, dyrektor MZPiTU. – Prawdziwą radość daje pozytywna energia, płynąca chociażby tak jak w przypadku naszych koncertów wprost ze sceny. W doskonały nastrój wprowadzać powinna atmosfera i świetna muzyka, co właśnie pokazujemy na koncertach z cyklu Ostro Zdrowo Rockowo.
R E K L A M A
banner
A same koncerty to także doskonała okazja dla młodych zespołów na zaprezentowanie się na profesjonalnej scenie.

- Tak niepisana reguła przyświeca tym wydarzeniom – mówi Krzysztof Otoliński, dyrektor Biura Promocji olsztyńskiego ratusza. - W każdej edycji oprócz uznanej marki biorą udział startujący dopiero muzycy. W tym roku taką szansę dostaje grupa My Different Side.

Impreza 12 czerwca w olsztyńskim amfiteatrze, start godz. 18.00 Wstęp wolny!

Organizatorzy:
Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień
Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności UM Olsztyna

Patronat honorowy:
Prezydent Olsztyna

Zespoły:

Łydka Grubasa to zjawisko, które można nazwać anty zespołem. Jest to grupa ludzi, którzy amatorsko pałają miłością do wszelakich klimatów muzycznych, w większości z odchyłem rockowym i metalowym. Jeśli współczesna walka o podstawowe wartości, takie jak dobro, prawda, szczerość i wolność od hipokryzji posiada jakąś linię frontu, to łydka siedzi okopana po uszy po jedynej słusznej stronie, okrutnie szydząc z przeciwnika :). Zespół wydaje płyty własnym sumptem, ma w dorobku dwie studyjne i jedną amatorską, muzyka jest również udostępniana do swobodnego ściągania. Łydka ma za sobą mnóstwo koncertów min. na Przystanku Woodstock.

Po Godzinach to zespół grający covery rockowe, ale także własne kompozycje. W skład zespołu wchodzą przedstawiciele trzech służb mundurowych z Olsztyna. Jest strażnik miejski, strażak oraz pracownik służby więziennej. Łączy ich pasja do dobrej muzyki.

My Different Side to zespół z Olsztyna, powstał w roku 2013. Poruszają się luźno w szeroko pojętym Rocku. Zespół nastawia się na granie melodyjnych utworów rockowych. Ciekawe zagrywki zapewniają trąbki, keyboard czy skrzypce.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl