Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-06-13 10:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Ostro i rockowo, ale zdrowo w amfiteatrze

Olsztyn24
Ostro Zdrowo Rockowo w olsztyńskim amfiteatrze | Więcej zdjęć »
Tradycyjnie w czerwcu, przed wakacjami, w Olsztynie odbywa się dedykowany kończącej rok szkolny młodzieży koncert pod hasłem „Ostro Zdrowo Rockowo”. Czternasta już impreza z tego cyklu odbyła się w piątkowy (12.06) wieczór w Amfiteatrze im. Czesława Niemena.

Celem organizowanego przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie i Urząd Miasta w ramach programu Bezpieczny Olsztyn jest pokazanie, że dobra zabawa bez używek - alkoholu czy narkotyków - jest możliwa, a także zachęcenie młodych ludzi do wybierania takiej formy zabawy w czasie zbliżających się wakacji.

Tym razem dla młodzieży zagrały: pretendujący do miana estradowej gwiazdy zespół My Different Side, złożony ze strażników miejskich, strażaka i marynarza zespół Po Godzinach oraz gwiazda wieczoru, bardzo lubiany przez młodzież zespół, Łydka Grubasa. Jak zwykle uczestnicy przedwakacyjnego koncertu bawili się wyśmienicie, chociaż w kulminacyjnym momencie okazało się, że koncert Łydki Grubasa trzeba nieco skrócić. Synoptycy zapowiedzieli bowiem groźną nawałnicę, która mogła zagrozić nie tylko konstrukcji zadaszenia amfiteatru, ale przede wszystkim uczestnikom koncertu. Artyści zdążyli jednak wykonać wszystkie swoje największe przeboje.
R E K L A M A
banner
Piątkowy koncert był wpisany w program tegorocznego Olsztyńskiego Lata Artystycznego.

Następna impreza z cyklu Bezpieczny Olsztyn już we wrześniu. Dedykowana będzie całym rodzinom, ze szczególnym uwzględnieniem dojrzałego pokolenia. A w grudniu, do zabawy ze św. Mikołajem, zaproszeni zostaną najmłodsi mieszkańcy miasta.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
OLA: Koncert „Ostro Zdrowo Rockowo” 2015 w Olsztynie (1)

12-06-2015

image galeria
OLA: Koncert „Ostro Zdrowo Rockowo” 2015 w Olsztynie (2)

12-06-2015

image galeria
OLA: Koncert „Ostro Zdrowo Rockowo” 2015 w Olsztynie (3)

12-06-2015

image galeria
OLA: Koncert „Ostro Zdrowo Rockowo” 2015 w Olsztynie (4)

12-06-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl