Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Wiesław Czerniakowski | 2015-06-13 18:51 | Rozmiar tekstu: A A A

Lekkoatletyka dla każdego na boisku SP 2

Olsztyn24
Lekkoatletyka dla każdego na boisku SP2 | Więcej zdjęć »
W piątek (12.06) na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie odbyła się międzyszkolna impreza lekkoatletyczna dla klas pierwszych szkół podstawowych. W zabawach lekkoatletycznych uczestniczyły reprezentacje szkół, które przystąpiły do programu Lekkoatletyka dla każdego!

Uczniowie rywalizowali w sześciu konkurencjach biegowo-skocznościowo-sprawnościowych. Zabawy przyniosły dzieciom wiele radości, wyzwoliły wiele emocji, zaangażowania oraz sportowej rywalizacji. Na imprezie nie było przegranych, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz napoje i słodycze od sponsorów.

Było to drugie spotkanie, na którym dzieci bawiły się i rywalizowały. Ale nie rywalizacja, lecz ruch, zadowolenie, wdrażanie młodego pokolenia w aktywne spędzanie czasu wolnego i popularyzacja lekkiej atletyki była celem organizatorów.
R E K L A M A
banner
W rywalizacji szkół pierwsze miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 32. Pamiątkowy puchar wręczył zastępcaca prezydenta Olsztyna, Jarosław Słoma.

Współorganizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa nr 2. Zawody odwiedzili i gorąco dopingowali dzieci szczególni goście - zastępca prezydenta Olsztyna Jarosław Słoma, warmińsko-mazurski wicekurator oświaty Dorota Anuszkiewicz, dziekan wydziału wychowania fizycznego Olsztyńskiej Szkoły Wyższej Jarosław Marcinkowski, Anna Jankowska z wydziału oświaty Urzędu Miasta Olsztyna, Zbigniew Wytrążek ze Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia” Olsztyn oraz wspaniały lekkoatleta, olimpijczyk z Moskwy Ryszard Szparak. Nie brakowało też dyrektorów szkół, rodziców i sympatyków lekkiej atletyki.

Imprezę obsługiwała 40-osobowa grupa wolontariuszy z Olsztyńskiej Szkoły Wyższej, Gimnazjum nr 7 oraz Szkoły Podstawowej nr 22.

Wiesław Czerniakowski
koordynator Ośrodka Lekkiej Atletyki
w Olsztynie
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl