Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-06-16 17:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Akademia Trzeciego Wieku zakończyła siódmy rok akademicki

Olsztyn24
Życzenia studentom złożył m.in. prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz | Więcej zdjęć »
W Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie siódmy w swej historii rok akademicki zakończyła dzisiaj (16.06) działająca przy ośrodku Akademia Trzeciego Wieku. Akademia ta zrzesza seniorów stawiających na aktywność intelektualną i fizyczną, pragnących wykorzystać swój wolny czas na rozwijanie zainteresowań i pogłębianie wiedzy na interesujące ich tematy.

W uroczystości wzięli udział studenci ATW oraz ich goście - m.in. przedstawiciele zaprzyjaźnionych z akademią instytucji: Marek Marcinkowski, dyrektor MOK, Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna, Marian Podziewski, wojewoda warmińsko-mazurski, Monika Michniewicz, pełnomocnik prezydenta ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi i Zdzisław Fadrowski, reprezentujący marszałka województwa Gustawa Marka Brzezina.

Po zakończeniu części oficjalnej uroczystości, podczas której nie zabrakło kwiatów i życzeń złożonych społeczności ATW, studenci akademii udzielający się w klubie literackim ATW pod kierownictwem Marii Kalinowskiej zaprezentowali inscenizację „Marian Hemar - poeta znany i nieznany” opartą na życiorysie i twórczości artysty.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Zakończenie roku akademickiego ATW

»

16-06-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl