Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS | 2015-06-17 11:29 | Rozmiar tekstu: A A A

Psychologiczna Aura Kobiet - zaproszenie na kolejne warsztaty

Olsztyn24
  | Więcej zdjęć »
Aura Centrum Olsztyna zaprasza 27 czerwca wszystkie panie na kolejne warsztaty z cyklu Aura Kobiet. Tym razem będzie o motywacji, bo która z pań nie stanęła czasem przed dylematem „co zrobić, aby mi się chciało tak bardzo, jak mi się nie chce”. Zapisy na www.aurakobiet.pl już trwają, a aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona.

– Zastanawiasz się, czy jest sens w tym co robisz, dokąd zmierzasz? Coraz więcej czasu poświęcasz na codzienne czynności i coraz mniej w nich efektywności. Patrząc na okoliczności czujesz, że niewiele zależy od Ciebie samej. Jeżeli przynajmniej na jedno z tych stwierdzeń odpowiedziałaś twierdząco, najbliższe spotkanie z cyklu Aura Kobiet jest właśnie dla Ciebie! -  zaprasza Bożena Ciechanowska trenerka biznesu/coach, która poprowadzi nadchodzące warsztaty.

Brak motywacji do działania to problem wielu kobiet niezależnie od wieku. Według różnych statystyk mniej więcej jedna czwarta Polek cierpi na chwilową lub dłużej utrzymującą się niechęć do przejmowania inicjatywy i brak wiary w powodzenie własnych przedsięwzięć. Celem warsztatów będzie zatem przede wszystkim weryfikacja punktu widzenia uczestniczek i danie im przysłowiowego „wiatru w żagle”. Chęci i zapału do działania poszukiwać będą w praktycznych zagadnieniach z dziedziny psychologii mówiących o źródłach motywacji i o tym dlaczego od czasu do czasu potrzebna jest nam zmiana nastawienia, punktu widzenia i myślenia.
R E K L A M A
banner
Aby uzyskać zaproszenie na warsztaty wystarczy do 24 czerwca wejść na stronę www.aurakobiet.pl i udzielić odpowiedzi na pytanie: „Co Cię najbardziej motywuje i dlaczego?”. Wśród zgłoszeń wybranych zostanie 15 pań, które zostaną zaproszone do wzięcia udziału w warsztatach. Spotkanie odbędzie się 27 czerwca w Aurze Centrum Olsztyna w godzinach przedpołudniowych.

Uczestniczki spotkania, oprócz solidnego „turbodoładowania” otrzymają również upominki, karty rabatowe i bilety do kina ufundowane przez sklepy Aura Centrum zaangażowane w projekt: Adrenaline, Empik, Tchibo i Kino Helios. Natomiast na wszystkie panie, które nie zakwalifikują się na spotkanie czekać będą nagrody pocieszenia.

Dodatkowych informacji udziela:

Agata Radlak-Piechowicz
Aura Centrum Olsztyna – biuro prasowe
tel. (+48), 606 361 492
e-mail: agata.piechowicz@redluck-pr.pl

******

Aura Centrum Olsztyna (www.auracentrum.pl) jest wiodącym centrum handlowym w Olsztynie, które powstawało w dwóch etapach - pierwsza część obiektu została oddana do użytku w 2005 roku, druga, w 2009. W skład Centrum wchodzi 98 sklepów między innymi takich marek jak: delikatesy Alma, H&M, Bershka, Stradivarius, Sinsay, Mohito, Sinsay, KappAhl, Rossmann, Empik, Smyk, Nike, CCC, Reserved, Home & You, Douglas i New Yorker. Na terenie Centrum znajduje się także 8-salowe kino Helios. W 2012 roku CH Aura zostało kupione przez fundusz inwestycyjny zarządzany przez Rockspring Property Investment Managers z siedzibą w Londynie.

Artykuł sponsorowany

Z D J Ę C I A
AS
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl