Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-04-14 19:37 | Rozmiar tekstu: A A A

POK Centrum przeniesiony do Aury

Olsztyn24
Zmiana lokalizacji POK związana jest z pracami dogowymi w centrum miasta
Punkt Obsługi Klienta (POK) Zarządu Dróg Zieleni i Transportu „Centrum”, znajdujący się dotychczas przed budynkiem CH Aura przy al. Piłsudskiego w Olsztynie, został przeniesiony do wnętrza Centrum Handlowego Aura. POK zlokalizowany będzie w holu, tuż przy wejściu głównym od strony Domu Handlowego Dukat. Zmiana lokalizacji związana  jest z pracami prowadzonymi przy budowie linii tramwajowej w centrum Olsztyna.

W środę (15.04) POK będzie otwarty od godz. 10. Od czwartku (16.04) punkt będzie czynny w godzinach 9.30-16.30.

Ze względu na ograniczenia techniczne w POK Centrum możliwe będzie kupienie tylko biletów w podstawowym zakresie, tzn. biletów jedno- i wieloprzejazdowych oraz niektórych biletów sieciowych.
R E K L A M A
banner
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl