Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-04-14 19:37 | Rozmiar tekstu: A A A

POK Centrum przeniesiony do Aury

Olsztyn24
Zmiana lokalizacji POK związana jest z pracami dogowymi w centrum miasta
Punkt Obsługi Klienta (POK) Zarządu Dróg Zieleni i Transportu „Centrum”, znajdujący się dotychczas przed budynkiem CH Aura przy al. Piłsudskiego w Olsztynie, został przeniesiony do wnętrza Centrum Handlowego Aura. POK zlokalizowany będzie w holu, tuż przy wejściu głównym od strony Domu Handlowego Dukat. Zmiana lokalizacji związana  jest z pracami prowadzonymi przy budowie linii tramwajowej w centrum Olsztyna.

W środę (15.04) POK będzie otwarty od godz. 10. Od czwartku (16.04) punkt będzie czynny w godzinach 9.30-16.30.

Ze względu na ograniczenia techniczne w POK Centrum możliwe będzie kupienie tylko biletów w podstawowym zakresie, tzn. biletów jedno- i wieloprzejazdowych oraz niektórych biletów sieciowych.
R E K L A M A
banner
Komentarze [1]
~allensteiner / 2015-04-14 23:24
Pochwała dla sumiennego redaktora. Bez niego nigdy bym nie zgadł, czym się może zajmować Punkt Obsługi Klienta (POK) Zarządu Dróg Zieleni i Transportu „Centrum”. Ale też ciekaw jestem, kto wymyśla idiotyczne nazwy pożytecznych niekiedy nawet instytucji?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl