Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Academia Gorila | 2015-06-23 19:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyński Goryl wicemistrzem Polski Muay Thai

Olsztyn24
Paweł Szostak - wicemistrz Polski Muay Thai IFMA | Więcej zdjęć »
Academia Gorila Olsztyn odniosła kolejny duży sukces. Na odbywających się w ten weekend (20-21.06) w Wieliczce Mistrzostwach Polski Muay Thai IFMA, reprezentant olsztyńskiego klubu wywalczył tytuł wicemistrza Polski.

W kategorii do 75 kg srebrny medal zdobył Paweł Szostak. To jak do tej pory, największy sukces utalentowanego olsztynianina. Paweł dostał się do finału po ciężkim boju. W ostatniej walce również był blisko pełnego sukcesu, ale niestety zatrzymała go kontuzja.

- Nie było łatwo, przeciwnicy byli wymagający, ale Paweł poradził sobie świetnie i gdyby nie kontuzja kolana, która odnowiła mu się w walce finałowej, przywieźlibyśmy do Olsztyna złoto. Ale nie ma co gdybać. Cieszymy się bardzo z tego osiągnięcia, bo jest to nasz największy sukces do tej pory - srebrny medal na najważniejszej imprezie w roku, jaką są Mistrzostwa Polski  pokazuje, że liczymy się w czołówce polskiego Muay Thai – powiedział trener Muay Thai w Academia Gorila Olsztyn, Rafał Kamiński.
R E K L A M A
banner
Mistrzostwa Polski to największa impreza w kalendarzu Polskiego Związku Muay Thai, wieńcząca cały sezon startowy. Przed olsztyńskimi zawodnikami teraz zasłużone wakacje i czas regeneracji przed kolejnym sezonem. Academia Gorila Olsztyn nie zasypia jednak na wakacje i zaprasza wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody ze sportami walki do nowego, wakacyjnego naboru, który startuje już od 29 czerwca.

Z D J Ę C I A
Komentarze [2]
~tajski / 2015-06-25 11:30
Gratulacje dla zawodnika, trenera i calego gymu!
~olsztyniak / 2015-06-24 08:22
Świetna sprawa - chyba mamy w ogóle powrót MT w Polsce. Bardzo fajnie, że Olsztyn ma tak utalentowanych zawodników i trenerów (mówię tu także o ekipie od Arachiona czy Berserkerów). Gratulacje i ćpajcie sport dalej!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl