Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Academia Gorila | 2015-06-23 19:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyński Goryl wicemistrzem Polski Muay Thai

Olsztyn24
Paweł Szostak - wicemistrz Polski Muay Thai IFMA | Więcej zdjęć »
Academia Gorila Olsztyn odniosła kolejny duży sukces. Na odbywających się w ten weekend (20-21.06) w Wieliczce Mistrzostwach Polski Muay Thai IFMA, reprezentant olsztyńskiego klubu wywalczył tytuł wicemistrza Polski.

W kategorii do 75 kg srebrny medal zdobył Paweł Szostak. To jak do tej pory, największy sukces utalentowanego olsztynianina. Paweł dostał się do finału po ciężkim boju. W ostatniej walce również był blisko pełnego sukcesu, ale niestety zatrzymała go kontuzja.

- Nie było łatwo, przeciwnicy byli wymagający, ale Paweł poradził sobie świetnie i gdyby nie kontuzja kolana, która odnowiła mu się w walce finałowej, przywieźlibyśmy do Olsztyna złoto. Ale nie ma co gdybać. Cieszymy się bardzo z tego osiągnięcia, bo jest to nasz największy sukces do tej pory - srebrny medal na najważniejszej imprezie w roku, jaką są Mistrzostwa Polski  pokazuje, że liczymy się w czołówce polskiego Muay Thai – powiedział trener Muay Thai w Academia Gorila Olsztyn, Rafał Kamiński.
R E K L A M A
banner
Mistrzostwa Polski to największa impreza w kalendarzu Polskiego Związku Muay Thai, wieńcząca cały sezon startowy. Przed olsztyńskimi zawodnikami teraz zasłużone wakacje i czas regeneracji przed kolejnym sezonem. Academia Gorila Olsztyn nie zasypia jednak na wakacje i zaprasza wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody ze sportami walki do nowego, wakacyjnego naboru, który startuje już od 29 czerwca.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl