Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-06-24 16:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Zarząd województwa również otrzymał absolutorium - jednogłośnie!

Olsztyn24
Marszałek Gustaw Marek Brzezin przedstawia sprawozdanie z wykonania budżetu województwa za 2014 r. (fot. Natt - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Zarząd województwa warmińsko-mazurskiego uzyskał absolutorium za wykonanie budżetu województwa w 2014 roku. Taką decyzję podjęli dzisiaj (24.06) radni Sejmiku Województwa podczas VIII sesji sejmiku.

Za udzieleniem absolutorium głosowało 29. radnych z 30. obecnych na sali (jeden nie oddał głosu) z klubów Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz, ku niemałemu zdziwieniu osób obecnych na sesji, klubu Prawo i Sprawiedliwość. Zakoczenie to było tym większe, że PiS przy poprzednich głosowaniach, dotyczących budżetów za 2013 i 2012 rok, opowiedziało się przeciwko udzieleniu absolutorium zarządowi województwa, zaś podczas głosowania 2011 radni klubu wstrzymali się od głosu.

Ze sprawozdaniem z realizacji budżetu przedstawionym przez marszałka Gustawa Marka Brzezina, przebiegiem dyskusji nad projektami uchwał o przyjęciu sprawozdania marszałka i udzieleniu zarządowi województwa absolutorium, można zapoznać się oglądając nagrane przez nas podczas dzisiejszej sesji sejmiku filmy, które wkrótce udostępnimy.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Marszałek Gustaw Marek Brzezin przedstawia sprawozdanie z wykonania budżetu za 2014 rok

»

24-06-2015

image
VIII sesja Sejmiku Województwa - przed głosowaniem nad absolutorium

»

24-06-2015

image
Wystąpienie wicemarszałka Jacka Protasa przed głosowaniem nad absolutorium

»

24-06-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl