Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-06-27 23:42 | Rozmiar tekstu: A A A

Wystartował 18. Rajd Warmiński

Olsztyn24
Krzysztof Hołowczyc na trasie prologu 18. Rajdu Warmińskiego | Więcej zdjęć »
Z udziałem 72. załóg rozpoczął się dziś (27.08) w Olsztynie 18. Rajd Warmiński. Miłośnicy sportów motorowych mogli podziwiać umiejętności załóg podczas rozegranego na stadionie OSiR przy al. Piłsudskiego prologu o Puchar Prezydenta Olsztyna.

W rajdzie, który rozegrany będzie w niedzielę na szutrowych drogach Powiatu Olsztyńskiego biorą udział m.in. rajdowcy, którzy za tydzień wezmą udział w Rajdzie Polskim w Mikołajkach. Nie brakuje też najbardziej znanych mistrzów kierownicy z Olsztyna: Krzysztofa Hołowczyca i Zbigniewa Staniszewskiego. Podczas prologu swoją wyższość nad odwiecznym rywalem wykazał Zbigniew Staniszewski. Po pierwszym przejeździe miał najlepszy czas. Jadący w ostatnim wyścigu Krzysztof Hołowczyc nie ukończył zawodów. Na ostatnim zakręcie czwartego okrążenia stadionu wpadł w poślizg i tyłem swojego Forda Fiesty R-5 uderzył w ogrodzenie boiska. Ze względu na uszkodzenie jednego z tylnych kół, zamochód Hołowczyca zjechał z toru na serwisowym wózku. Załodze nic się nie stało.

W niedzielę pierwsza załoga wystartuje o 10. rano spod Hotelu Manor w Olsztynie i pojedzie na trasy wyznaczone na terenie gmin Jonkowo i Świątki. Na trasie wyznaczono cztery odcinki specjalne, które każda z załóg przejedzie dwukrotnie. Łączna długość odcinków specjalnych wyniesie 22 kilometry. Pierwsza z załóg powinna pojawić się na mecie rajdu na olsztyńskim Starym Mieście o godzinie 15.19.
R E K L A M A
banner
Organizatorem rajdu jest Automobilklub Warmiński.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Prolog 18. Rajdu Warmińskiego w Olsztynie (1)

27-06-2015

image galeria
Prolog 18. Rajdu Warmińskiego w Olsztynie (2)

27-06-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl