09:08 20 kwietnia 2024 Imieniny: Agnieszki, Amalii

red. | 2009-05-31 03:58 | Rozmiar tekstu: A A A
Rajd Warmiński

Staniszewski przed Abramowskim i Typą

Olsztyn24
Michał Jankowski i Maciej Drążczyk - zwycięzcy I Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw WiM | Więcej zdjęć »

Zbigniew Staniszewski-Bartłomiej Boba na Mitsubishi Lancer Evo IX wygrali Rajd Warmiński, który został rozegrany w piątek i sobotę (29-30.05) na szutrowych trasach w okolicy Jonkowa i Świątek. Zwycięzcy rajdu startowali w kategorii „Gość”.

Olsztyńsko-krakowska załoga o prawie 16 sekund wyprzedziła załogę Marcin Abramowski/Jakub Gerber na Mitsubishi Lancer Evo VIII.

Trzecie miejsce zajęli Radosław Typa z Maciejem Wisławskim jadący Mitsubishi Lancerem Evo RS.

Uczestniczący w rajdzie Krzysztof Hołowczyc wycofał się po trzecim odcinku, by wziąć udział w imprezie zorganizowanej przez Orlen, który jest sponsorem olsztyńskiego kierowcy.