Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Marcin Olędzki | 2015-07-02 17:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Laureaci konkursów z wizytą studyjną w Parlamencie Europejskim

Olsztyn24
Uczestnicy wizyty wraz z posłem Barbarą Kudrycką w Parlamencie Europejskim | Więcej zdjęć »
Na zaproszenie posła do Parlamentu Europejskiego prof. Barbary Kudryckiej,  Brukselę odwiedzili wraz z opiekunami laureaci konkursów i olimpiad: konkursy wiedzy o Unii Europejskiej, Ogólnopolskiej Olimpiady o Polskim i Europejskim Rynku Pracy, Ogólnopolskich Olimpiad COPTIOSH, polskiej edycji Międzynarodowego Konkursu Umiejętności Statystycznych, konkursu „Samorządni w Europie” oraz olsztyńskich Debat Oksfordzkich.

Największą grupę stanowili mieszkańcy województwa podlaskiego – 17 osób, oraz warmińsko-mazurskiego – 15 osób, z zachodniopomorskiego były to 4 osoby, a z województwa kujawsko-pomorskiego 1 osoba. Wizyta studyjna odbyła się w dniach 27 czerwca - 1 lipca 2015 roku.

W ciągu kilku dni spędzonych w samym sercu Unii Europejskiej uczestnicy zwiedzili wiele ciekawych miejsc, mogli zapoznać się z codzienną pracą posła do Parlamentu Europejskiego prof. Barbary Kudryckiej oraz podyskutować o funkcjonowaniu Parlamentu Europejskiego przy wspólnej kolacji.
R E K L A M A
banner
Dzięki takim wyjazdom laureaci na własne oczy mogli zobaczyć miejsca, w których zapadają kluczowe decyzje dotyczące wszystkich sfer funkcjonowania Unii Europejskiej.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl