Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-07-11 00:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Premier Ewa Kopacz z wizytą w harcerskiej stanicy Bałdy-Piec

Olsztyn24
Premier Ewa Kopacz wśród harcerzy w Bałdach Piecu | Więcej zdjęć »
Dobiega końca I turnus wakacyjnego wypoczynku w stanicy Hufca Warmińskiego ZHP w Bałdach-Piecu w gminie Purda. W uroczystym harcerskim apelu podsumowującym turnus wzięła udział premier Ewa Kopacz, która spotkaniem z harcerzami rozpoczęła dwudniową wizytę na Warmii i Mazurach.

Ewa Kopacz pojawiła się w stanicy w piątek (10.07), późnym wieczorem. Towarzyszył jej szef Platformy Obywatelskiej na Warmii i Mazurach Jacek Protas. Pani premier zjadła z harcerzami kolację w obozowej stołówce, zwiedziła jeden z podobozów, a potem wzięła udział w ostatnim dla uczestników turnusu apelu. Później było jeszcze harcerskie ognisko na polanie przy jeziorze Gim.

Noc pani premier spędzi w Giżycku, gdzie spędzi większą część niedzieli. W Giżycku spotka się m.in. ze służbami ratowniczymi Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz policją, a także z uczestnikami regat o Puchar 7 Cudów Mazur 2015.
R E K L A M A
banner
Po południu Ewa Kopacz pojawi się w Nidzicy, gdzie w hali widowiskowo-sportowej spotka się z uczestnikami „Marcin Gortat Camp 2015”.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Premier Ewa Kopacz w stanicy harcerskiej w Bałdach Piecu

10-07-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl