Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2015-07-13 15:56 | Rozmiar tekstu: A A A

W klimacie „W krainie baśni 1001 nocy” bawiono się na olsztyńskiej starówce

Olsztyn24
Zabawa na scenie staromiejskiej (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Na olsztyńskiej scenie staromiejskiej, w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego, odbyło się wczoraj (12.07) kolejne spotkanie dla dzieci, tym razem pod nazwą „W krainie baśni 1001 nocy”. Oprócz animacji aktorzy Teatru Prima z Warszawy przygotowali także przedstawienie „Skacząca królewna”.

Licznie zgromadzeni milusińscy zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Na początek prowadzący wraz z dziećmi zatańczyli jak baśniowa postać Alibaba. Następnie były gry, konkurencje sprawnościowe, zabawy i tańce, w których swoje umiejętności zaprezentowała także spora część dorosłej widowni.

Po godzinie takiej aktywności przyszedł czas na chwilę wytchnienia i przeniesienie się w niezwykły świat baśni. Dzieci były bardzo zainteresowanie zaprezentowanym widowiskiem, w czasie którego śledzili przygody tytułowej księżniczki oraz innych postaci występujących w przedstawieniu.
R E K L A M A
banner
Kolejne tego typu spotkanie pod hasłem „Wielka podróż Olka i Toli” odbędzie się 23 sierpnia, o godzinie 15.00.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl