Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2015-07-15 22:46 | Rozmiar tekstu: A A A

Kobiece tony zabrzmiały na scenie olsztyńskiego amfiteatru

Olsztyn24
Jako pierwsza dzisiejszego wieczoru wystąpiła Ania Broda (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie odbył się dzisiaj (15.07) muzyczny wieczór pod nazwą Rzeczniepospolita Babska. Koncert poprowadzony przez Marka Marcinkowskiego, dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie - organizatora wieczoru, był pośrednim podsumowaniem cyklu KOBIEtONY, który od kilku lat odbywa się w MOK. W jego ramach prezentują się śpiewające aktorki, kompozytorki i pieśniarki - kobiety wykonujące przede wszystkim poezję śpiewaną.

Kobiecych tonów w wykonaniu utalentowanych przedstawicielek płci pięknej nie zabrakło również dzisiejszego wieczoru. Swój talent wokalnym jaki i aktorski zaprezentowały Marta Andrzejczyk, Ania Broda, Ewa Cichocka, Wanda Laddy, Basia Raduszkiewicz i Krystyna Świątecka, wspierane muzycznie przez zespół pod kierownictwem Piotra Banaszka w składzie: Piotr Banaszek - piano, Marcin Stanczewski - gitary, Andrzej Dondalski - gitara basowa i Adam Grzelak - perkusja.

Artystki zaprezentowały różne oblicza kobiecości, a prowadzący nie szczędził im wielu ciepłych słów.
R E K L A M A
banner
Na tego typu występy, które niosą ze sobą coś więcej niż tylko miłą atmosferę i przyjemne dla ucha melodie, olsztyńska publiczność zazwyczaj przybywa licznie. Tak było i tym razem.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl