Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-07-17 21:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Lista wykonawców tegorocznego Olsztyn Green Festival skompletowana!

Olsztyn24
Podczas Olsztyn Green Festival wystąpią m.in. Peter and Jacob czyli Piotra Szumlas oraz Jakub Zaborski
Znana jest już pełna lista wykonawców, którzy wystąpią podczas II edycji Olsztyn Green Festiwal. Już wcześniej udział w dwudniowym wydarzeniu zapowiedziały takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak  Maria Peszek, Fisz Emade Tworzywo, Pablopavo i Ludziki, Julia Marcell, Anita Lipnicka Kamp!, Curly Heads, Skubas czy Natalia Przybysz. Teraz do nich dołączyła kolejna grupa artystów: Patrycja Markowska, Chłopcy Kontra Basia, Warszawskie Combo Taneczne, Natalia Nykiel, Magda Navarrete & Marcin Wyrostek, Laura Palmer Cover Story, Patrick The Pan, Peter And Jacob oraz Sister Wood.

Patrycję Markowską można nazwać weteranką polskiej sceny muzycznej. Jej muzyka łączy w sobie rockowe i popowe melodie.

Warszawskie Combo Taneczne to zespół założony w 2009 roku przez Janka Młynarskiego, syna Wojciecha Młynarskiego. Siedmioosobowa grupa wykonuje utwory popularne w przedwojennej Warszawie.

Natalia Nykiel pochodzi z Mrągowa. Jest laureatką Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” 2012. Była w finale talent show "The Voice of Poland".
R E K L A M A
banner
Laura Palmer Cover Story jest zespołem, w którego skład wchodzą same panie. Wykonują utwory m.in. Manaamu i Spice Girls. Jednak nie są to wierne kopie oryginalnych wersji.

Sister Wood to międzynarodowe trio, w którego skład wchodzą siostry Sarah i Rachel Wood oraz znany polskiej publiczności, perkusista wspomagający Zakopover czy Nosowską - Łukasz Moskal. Ich debiutancki album "Language Barriers" został nominowany został do Fryderyka 2015 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.

Peter and Jacob to duet z południowej Polski. Piotra Szumlasa oraz Jakuba Zaborskiego muzycznie połączył internet. Wspólnie wzięli udział w piątej edycji popularnego programu "Must Be The Music - Tylko Muzyka" i wygrali go.

Magdalena Navarrete jest człowiekiem-orkiestrą kursującą między Polską a Irlandią. śpiewa, komponuje, uczy tańca, tworzy spektakle. Towarzyszący jej Marcin Wyrostek to natomiast czołowy w kraju akordeonista, zwycięzca drugiej edycji show „Mam Talent”.

Patrick The Pan to przede wszystkim Piotr Madej, który swoją debiutancką „Something of an End” płytę nagrał sam, zaśpiewał na nim sam i sam go skomponował w swoim pokoju w Krakowie. Wraz z zespołem ma już na swoim koncie występ na zeszłorocznym OFF Festival i tegorocznym Opener Festival.

Chłopcy kontra Basia jest zespołem założonym w 2009 roku. Wówczas składał się z dwóch, a teraz z czterech osób. Grupa wykonuje muzykę etno-jazzową, a wśród swoich inspiracji wymienia polską muzykę tradycyjną.

W sprzedaży dostępne są karnety (40 zł) oraz bilety jednodniowe (25 zł). W dniu imprezy wejściówki będą droższe o 5 złotych. Dzieci do 12 roku życia wchodzą za darmo. Bilety można kupić w sieci sprzedaży eBilet.pl, w Empikach oraz na terenie festiwalu podczas jego trwania.

Olsztyn Green Festival odbędzie się 14 i 15 sierpnia.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl