Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-08-10 19:34 | Rozmiar tekstu: A A A

Piotr Skóra o „Kobietach i kwiatach Warmii” w WBP

Olsztyn24
Prace Piotra Skóry można oglądać w Czytelni Książek Starego Ratusza WBP | Więcej zdjęć »
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza do obejrzenia wystawy „Kobiety i kwiaty Warmii”, na której swoje malarstwo prezentuje Piotra Skóry. Z ekspozycją zapoznać można się do końca sierpnia w Czytelni Książek mieszczącej się na I piętrze Starego Ratusza Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej.

Piotr Skóra (inżynier informatyki) urodził się w 1990 r. w Starogardzie Gdańskim. Obecnie mieszka na Warmii. Swoją przygodę z malarstwem rozpoczął w 14 roku życia, kiedy to zafascynował się twórczością Vincenta Van Gogha.

Artysta jest samoukiem. Zaczął od kopiowania mistrzów, obecnie zajmuje się techniką olejną i podejmuje się różnych tematów - od portretu, poprzez pejzaż i kwiaty do kompozycji abstrakcyjnych.
R E K L A M A
banner
W 2006 roku został laureatem ogólnopolskiego konkursu plastycznego Tęcza organizowanego przez Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie (II miejsce). Wygrał również wojewódzki konkurs fotograficzny organizowany przez Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich. Otrzymał Nagrodę Henryki Bochniarz - Fundacji Prymus przyznawanej dla szczególnie uzdolnionej młodzieży z gminy Dywity.

Interesuje się również filmem, jest autorem scenariuszy filmowych i kilku krótkometrażówek.

Wystawa w Starym Ratuszu WBP jest jego pierwszą prezentacją indywidualną.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl