Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./Kamil | 2015-08-12 11:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Najlepszy Przekaz w Mieście wystąpił w olsztyńskim amfiteatrze

Olsztyn24
Najlepszy Przekaz w Mieście (fot. Kamil - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie odbył się wczoraj (11.08) kolejny muzyczny wieczór w ramach organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury Olsztyńskiego Lata Artystycznego. Przed olsztyńską publicznością zaprezentowała się grupa Najlepszy Przekaz w Mieście. Na rozgrzewkę zagrała natomiast olsztyńska formacja Ejtobangla.

Najlepszy Przekaz w Mieście to polska grupa hip-hopowa założona przez Adama Rudnickiego oraz Kamila Woronieckiego w lipcu 2010 roku. W 2012 roku wzięła udział w 3. edycji popularnego programu telewizyjnego „Must Be The Music”, gdzie w finale zdobyła drugie miejsce. W październiku 2012 roku zespół wydał płytę pt. „Słowa prawdy”. W czerwcu 2013 roku nakładem wytwórni My Music ukazał się singel pt. „Uwierz w siebie”.

Ejtobangla z Olsztyna to połączenie słonecznego reggae, energetycznego rocka z domieszką ska, a to wszystko okraszone rapem. Liderami zespołu są Agnieszka Skrycka (finalistka m.in. „Bitwy na Głosy”) i Łukasz Weranis (członek zespołu FameDistrict), którzy są wspierani przez jednego z najlepszych gitarzystów z naszego regionu – Łukasza Berndta i trzy wulkany energii: basistę Kubę Oczkowskiego oraz perkusistów Igora Sztynio i Krzysztofa Sydora.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl