Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./Kamil | 2015-08-15 12:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Edyta Bartosiewicz podbiła Olsztyn

Olsztyn24
Edyta Bartosiewicz (fot. Kamil - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W stolicy Warmii i Mazur trwa w najlepsze Olsztyńskie Lato Artystyczne i mimo że czas letniej beztroski kurczy się nieubłaganie, nie zwalnia tempa. Najlepszym tego przykładem był wczorajszy (14.08) koncert, który odbył się w ramach festiwalu. Przed olsztyńską publicznością na scenie Amfiteatru im. Czesława Niemena zaprezentowała się Edyta Bartosiewicz, obok Kasi Nosowskiej, Kasi Kowalskiej i Anity Lipnickiej, jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiego rocka lat 90. ubiegłego wieku.

Bohaterka wieczoru została gorąco przyjęta przez niezwykle tłumnie przybyłych na koncert miłośników jej twórczości. Nie ma się co dziwić ich reakcji, ponieważ piosenkarka powróciła do tworzenia i koncertowania po, bagatela, piętnastoletniej przerwie.

Koncert można śmiało określić jako sukces i piękną podróż do przeszłości z nutką zachęty na muzyczną przyszłość. Pani Edyto, zapraszamy ponownie do Olsztyna!
R E K L A M A
banner
>
******

Edyta Bartosiewicz naukę gry na gitarze rozpoczęła w wieku 10 lat. Następnie stopniowo odkrywała swoją artystyczną tożsamość, by wraz z początkiem lat 90. stać się jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Utwory artystki „Sen”, „Tatuaż” czy „Skłamałam” aż dziesięć razy podbiły listę przebojów radiowej „Trójki”, nie wspominając o komercyjnych rozgłośniach.

Wśród najważniejszych nagród, jakie otrzymała w ciągu 25-letniej kariery solowej, warto wymienić pięć Fryderyków, Bursztynowego Słowika, Nagrodę Muzyczną Programu Trzeciego Polskiego Radia „Mateusz” oraz Paszport „Polityki”.

Latem 2013 roku ukazał się nowy singiel artystki „Rozbitkowie”, zapowiadający najnowszy, wyczekiwany przez fanów krążek.
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl