Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d./Kamil | 2015-08-15 12:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Edyta Bartosiewicz podbiła Olsztyn

Olsztyn24
Edyta Bartosiewicz (fot. Kamil - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W stolicy Warmii i Mazur trwa w najlepsze Olsztyńskie Lato Artystyczne i mimo że czas letniej beztroski kurczy się nieubłaganie, nie zwalnia tempa. Najlepszym tego przykładem był wczorajszy (14.08) koncert, który odbył się w ramach festiwalu. Przed olsztyńską publicznością na scenie Amfiteatru im. Czesława Niemena zaprezentowała się Edyta Bartosiewicz, obok Kasi Nosowskiej, Kasi Kowalskiej i Anity Lipnickiej, jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiego rocka lat 90. ubiegłego wieku.

Bohaterka wieczoru została gorąco przyjęta przez niezwykle tłumnie przybyłych na koncert miłośników jej twórczości. Nie ma się co dziwić ich reakcji, ponieważ piosenkarka powróciła do tworzenia i koncertowania po, bagatela, piętnastoletniej przerwie.

Koncert można śmiało określić jako sukces i piękną podróż do przeszłości z nutką zachęty na muzyczną przyszłość. Pani Edyto, zapraszamy ponownie do Olsztyna!
R E K L A M A
banner
>
******

Edyta Bartosiewicz naukę gry na gitarze rozpoczęła w wieku 10 lat. Następnie stopniowo odkrywała swoją artystyczną tożsamość, by wraz z początkiem lat 90. stać się jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Utwory artystki „Sen”, „Tatuaż” czy „Skłamałam” aż dziesięć razy podbiły listę przebojów radiowej „Trójki”, nie wspominając o komercyjnych rozgłośniach.

Wśród najważniejszych nagród, jakie otrzymała w ciągu 25-letniej kariery solowej, warto wymienić pięć Fryderyków, Bursztynowego Słowika, Nagrodę Muzyczną Programu Trzeciego Polskiego Radia „Mateusz” oraz Paszport „Polityki”.

Latem 2013 roku ukazał się nowy singiel artystki „Rozbitkowie”, zapowiadający najnowszy, wyczekiwany przez fanów krążek.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl