Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2015-08-19 17:37 | Rozmiar tekstu: A A A

BWA ogłosiło IX Olsztyńskie Biennale Sztuki O Medal Prezydenta

Olsztyn24

Biuro Wystaw Artystycznych w Olsztynie ogłosiło IX Olsztyńskie Biennale Sztuki „O Medal Prezydenta”. Prace do konkursu zgłaszać można do 4 września bieżącego roku.

Głównym zadaniem Biennale jest aktywizacja środowiska artystycznego Olsztyna i regionu, konfrontacja postaw twórczych, a także zaprezentowanie olsztyńskiej publiczności stanu rodzimej plastyki. Biennale jest ważnym przeglądem ukazującym kondycję regionalnej sztuki.

Różnorodność mediów sprawia, że wystawa pokonkursowa (w tej edycji jej wernisaż odbędzie się 15 października o godzinie, po gali ogłoszenia wyników - godz. 18.00) towarzysząca Biennale jest również ciekawą prezentacją stosowanych współcześnie przez artystów technik. Konkursowa forma przeglądu gwarantuje uzyskanie prac o wysokich walorach artystycznych reprezentujących najciekawsze zjawiska w twórczości środowiska artystycznego regionu.
R E K L A M A
banner
Konkurs ma charakter regionalny. Udział w nim mogą wziąć artyści posiadający dyplom (mgr) ukończenia wyższej uczelni artystycznej lub wydziałów i kierunków artystycznych, zameldowani na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Konkurs obejmuje dziedziny: malarstwo, rysunek, grafika warsztatowa, rzeźba i ceramika, tkanina artystyczna, projektowanie graficzne, wzornictwo przemysłowe, techniki multimedialne, instalacje, obiekty, fotografia. Dostarczyć można maksymalnie po trzy prace w każdej kategorii powstałe
w ostatnich dwóch latach.

Więcej informacji o konkursie, jego regulamin oraz niezbędne dokumenty dostępne są do pobrania na stronie internetowej BWA pod adresem www.bwa.olsztyn.pl w zakładce „Konkursy BWA”.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl