Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-08-23 15:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Pszczelarze zorganizowali doroczny festyn pszczelarski

Olsztyn24
22. Festyn pszczelarski „Pszczoła i Miód” | Więcej zdjęć »
Od samego rana dzisiaj (23.08), pod Halą Widowiskowo-Sportową w Olsztynie, można było zaopatrywać się w miód z tegorocznego miodobrania. Jak co roku, świeże produkty pracy pszczół udostępniali członkowie kierowanego przez Tadeusza Miciutę Rejonowego Koła Pszczelarzy w Olsztynie, organizując w tym celu festyn pszczelarski pod hasłem „Pszczoły i Miód”. W organizacji festynu wspomógł pszczelarzy Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Festyn zorganizowany został nie tylko po to, by pszczelarze mogli sprzedać, a konsumenci kupić miód, wosk i inne produkty pszczelego trudu, ale także dla promocji pszczelarstwa. Festyn to także okazja do spotkania i rozmów z pszczelarzami, wyróżnień najaktywniejszych z nich, a także do zabawy.

Gościem honorowym imprezy był prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, który został udekorowany przez prezesa Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy Józefa Zyska Złotą Odznaką Polskiego Związku Pszczelarskiego. Odznakami związku uhonorowani zostali też pszczelarze: Jan Łukaszuk, Paweł Nazarczuk, Irena Marcinkowska i Tadeusz Miciuta.
R E K L A M A
banner
W części artystycznej festynu wystąpili: Anna Jakończuk, Magdalena Łowkiel oraz Tamara i Michał Janiccy. Animacje dla dzieci zorganizowała firma Remmic Art University.

Festyn „Pszczoła i Miód” był jedną z wielu imprez Olsztyńskiego Lata Artystycznego.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
OLA: Festyn pszczelarski „Pszczoły i Miód” 2015 w Olsztynie

23-08-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl