Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-08-27 23:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Ostatnia sesja śmiechoterapii tego lata pod znakiem Kabaretu Moralnego Niepokoju

Olsztyn24
Kabaret Moralnego Niepokoju na III Letniej Sesji Śmiechoterapii w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie, miała dzisiaj (27.08) miejsce trzecia odsłona Letniej Sesji Śmiechoterapii, tradycyjnie odbywającej się w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego. Gwiazdą imprezy był chyba najbardziej znany zespół kabaretowy w Polsce - Kabaret Moralnego Niepokoju.

Warszawscy kabareciarze zaprezentowali olsztynianom swój najnowszy program „Jerzyk dzisiaj nie pije”, a w nim m.in. skecz o synu górala, który przyjechał zaprosić ojca na nietypowy ślub; o ojcu odrabiającym z synem lekcje pod nieobecność mamy oraz o tym, że zdrada małżeńska nie jest dobrym pomysłem.

Nie zabrakło również sztandarowej scenki z Jerzykiem, któremu żona zabrania konsumowania alkoholu na urodzinach kolegi, a także tej najbardziej znanej - o rozmowie dwóch sąsiadów na temat „palenia” podczas spaceru z psami.
R E K L A M A
banner
Tłumnie przybyłej na kabaretowy wieczór publiczności występ gwiazd wieczoru tak się spodobał, że w podzięce za gorące przyjęcie kabareciarze zaprezentowali dwa bisy - o biurze matrymonialnym „Second Hand” i audycji radiowej, prowadzonej przez nie do końca sprawny umysłowo duet.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~stary malkontent / 2015-08-28 11:45
trzeba przyznać, że skecze są super. Teraz trzeba będzie poczekać na nową sesje śmiechoterapii do kolejnego lata. Tylko dlaczego po zakończeniu i wyjściu z amfiteatru trzeba uciekać przed „ryczącym bmw” bez tłumika. Nie dało by się zatrzymać tam ruchu pojazdów przez kwadrans. Dla bezpieczeństwa. Przecież około godz 22,00 taki młody kierowca nie ma się dokąd spieszyć.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
OLA: Kabaret Moralnego Niepokoju w Olsztynie

»

27-08-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl