Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz | 2015-09-05 21:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Rowerowa Akademia odbyła się w ramach festynu „Bezpieczny Olsztyn”

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w Planecie 11 (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Multimedialnej Bibliotece Młodych Planeta 11, filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, miało dzisiaj (5.09) miejsce szkolenie z jazdy na rowerze w ramach festynu „Bezpieczny Olsztyn”. Rowerową Wieczorówkę zorganizowano, aby udzielić odpowiedzi na pytania olsztynian dotyczące bezpiecznego poruszania się tym jednośladem.

W bibliotece Mirosław Arczak, miejski oficer rowerowy, przeprowadził zajęcia teoretyczne. Odbyła się również wycieczka, podczas której można było podszkolić się z tzw. praktyki, jeżdżąc po ulicach Śródmieścia.

- Udział w zajęciach jest bezpłatny i przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich - zaznacza Mirosław Arczak. - Zaplanowaliśmy 45 minutową część teoretyczną oraz półtoragodzinne ćwiczenia praktyczne.
R E K L A M A
banner
Rowerowa Wieczorówka jest modyfikacją zajęć realizowanych w bieżącym roku w dziewięciu olsztyńskich placówkach oświatowych w ramach programów „Rowerowa Szkoła” i „JAdę, NIE TANKUJĘ”. Działania oficera rowerowego na rzecz promowania bezpiecznych zachowań wśród rowerzystów wynikają z realizacji Strategii Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na lata 2014-2020, uchwalonej przez Radę Miasta Olsztyna we wrześniu 2014 roku.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl