Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UG Dywity | 2015-09-07 12:37 | Rozmiar tekstu: A A A
Takich tłumów w Dywitach jeszcze nie było

Rodzinny piknik na Osiedlu Sterowców

Olsztyn24
Piknik na Osiedlu Sterowców w Dywitach (fot. Promocja UG Dywity - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Nawet kilka tysięcy osób przewinęło się przez teren Osiedla Sterowców na Pikniku Rodzinnym w Dywitach. Impreza odbyła się w sobotę (5.09) w miejscu, gdzie wkrótce rozpocznie się budowa nowoczesnej dzielnicy. Gwiazdą pikniku był zespół Weekend.

Organizatorem imprezy był inwestor, czyli firma Arbet z Olsztyna. Partnerem – Gmina Dywity, a Jacek Szydło, wójt Gminy Dywity objął wydarzenie swoim patronatem. Pierwsi uczestnicy pikniku zaczęli się pojawiać na Osiedlu Sterowców już przed godz. 13.00. Najmłodsi najwięcej czasu spędzali na bezpłatnym wesołym miasteczku z dmuchawcami, euro-bungee, na mini quadach i w kulach pływających w basenie.

– Impreza jest super! – komentowali mieszkańcy Dywit i Olsztyna, którzy tłumnie odwiedzili piknik. – Oby było takich więcej.
R E K L A M A
banner
Na scenie uczestnikom umilały czas występy artystyczne, kabarety czy załoga piratów z ciekawym programem animacyjnym dla najmłodszych. Zaprezentowały się również dwa zespoły związane z gminą Dywity – tradycję warmińską i folklor przedstawił zespół ludowy Spręcowia, a dynamizm i nowoczesność grupa cheerleaderek Soltare, która prowadzi zajęcia taneczne w Dywitach, Tułąwkach, a od tego roku także w Bukwałdzie. Klasyczne przeboje  polskich i zagranicznych grup zagrał zespół Rocker Cover Band.

Jednak magnesem, który przyciągnął zdecydowanie największą liczbę widzów był koncert topowego zespołu disco polo Weekend. Mieszkańcy bawili się świetnie i śpiewali wspólnie z liderem zespołu Radkiem Liszewskim słowa największego przeboju grupy „Ona tańczy dla mnie”. Dzięki zaangażowaniu policji z Dywit i Olsztyna, strażaków OSP Kieźliny i agencji ochrony impreza była bezpieczna, a parkowanie i ruch samochodowy odbywały się płynnie. Całe wydarzenie zakończyło się po sześciu godzinach.

Warto wspomnieć, że Piknik Rodzinny na Osiedlu Sterowców w Dywitach zainaugurował największą inwestycje w historii Gminy Dywity. Na kwotę od 350 do 400 milionów złotych szacuje wartość inwestycji budowy Osiedla Sterowców w Dywitach olsztyński deweloper Arbet. W ciągu 6-8 lat w lesie nad rzeką Wadąg powstanie niemal samowystarczalne osiedle z ponad 40 budynkami, mini galerią, klinika medyczną, czy stacją benzynową. Na nowym dywickim osiedlu w 1800 mieszkaniach ma znaleźć swoje miejsce około 4 tysięcy osób.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl