Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-08-29 16:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Dywity zapraszają na Piknik na Osiedlu Sterowców

Olsztyn24
Mapka dojazdu na piknik
Gwiazda disco polo Weekend, miasteczko z dmuchańcami dla dzieci, czy prezentacja nowego Osiedla Sterowców w Dywitach – to wszystko czeka na gości Pikniku Rodzinnego na Osiedlu Sterowców przy rzece Wadąg. Impreza w miejscu, gdzie wkrótce powstanie osiedle z 1500 mieszkań odbędzie się w sobotę 5 września od godz. 13 do 19. Zapraszają Arbet i Gmina Dywity!

Piknik rodzinny inaugurujący największą inwestycję mieszkaniową w gminie Dywity odbędzie się na Osiedlu Sterowców w sobotę 5 września. Żeby dojechać w to malownicze miejsce otoczone lasem nad rzeką Wadąg, trzeba jadąc od Olsztyna skręcić w lewo na skrzyżowaniu za mostem na Wadągu (szczegóły dojazdu na załączonej mapce).

- Bardzo cieszymy się z inwestycji Arbetu, bo pokazuje ona, że gmina Dywity jest stale w centrum zainteresowania inwestorów - mówi Jacek Szydło, wójt Gminy Dywity, który objął imprezę na Osiedlu Sterowców patronatem.
R E K L A M A
banner
Arbet jako główny organizator Pikniku Rodzinnego zadbał o to by jego program był atrakcyjny.

- Będzie duże, wesołe miasteczko z dmuchańcami dla dzieci, występ kabaretu Bajeczka, liczne konkursy, koncert coverowy, występy dywickich talentów, a na deser koncert gwiazdy disco polo, czyli zespołu Weekend – wylicza Bożena Kowalczyk, asystent Zarządu Arbet Investment Group sp. z o.o. – I mniejsi i więksi uczestnicy imprezy powinni znaleźć dla siebie coś interesującego. Będzie też strefa gastronomiczna dla zgłodniałych i spragnionych.

Piknik rozpocznie się o godz. 13.00 i potrwa do godz. 19.00. W tym czasie zaprezentują się dywickie talenty: zespół folklorystyczny Spręcowia, cheerleaderki Soltare, rockowe covery zagra Rocker Cover Band, a publiczność rozgrzeje przez występem Weekendu zespół Holiday. Wstęp na imprezę jest wolny! Dla zmotoryzowanych organizatorzy przygotowali duże parkingi na terenie imprezy. Dodatkowo do Osiedla Sterowców można dojechać też autobusami linii nr 17, 82 i 88.      

Podczas imprezy nie zabraknie też prezentacji nowego Osiedla Sterowców w Dywitach, którego budowa rozpocznie się w październiku właśnie w miejscu pikniku. Nazwa osiedla nawiązuje do historii dawnej bazy sterowców wojskowych, która była w tym rejonie. Osiedle powstanie wśród malowniczej zieleni lasów nad rzeką Wadąg w bliskiej odległości ok. 4 km od centrum Olsztyna. Docelowo powstanie tam 1500 mieszkań. Pierwszy etap inwestycji zakłada budowę trzech 4-5 kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z mieszkaniami od 44 do 58 metrów. Połowa z 30 ha działki, na którym powstanie Osiedle Sterowców będzie zalesiona i urządzona pod rekreację i wypoczynek. W nowej dzielnicy powstaną też obiekty handlowe, usługowe, a nawet klinika medyczna.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl