Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-09-13 11:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień Absolwenta UWM obchodzono w Kortowie

Olsztyn24
Spotkanie rozpoczęto od złożenia kwiatów pod tablicą pamięci absolwentów i nauczycieli akademickich na Promenadzie Absolwentów | Więcej zdjęć »
Na terenie miasteczka uniwersyteckiego w Kortowie obchodzono wczoraj (12.09) Dzień Absolwenta UWM. Ten swoisty zjazd absolwentów i nauczycieli akademickich organizuje Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Tegoroczny Dzień Absolwenta UWM rozpoczął się na Promenadzie Absolwentów, gdzie przywitano uczestników wydarzenia i złożono kwiaty pod tablicą upamiętniającą nieżyjących już profesorów i absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz uczelni tworzących ten uniwersytet.

Następnie uczestnicy spotkania udali się do auli im. prof. Kotera, gdzie zaplanowano spotkanie z władzami uczelni, koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Kortowo” oraz koncert „Budzić wspomnienia minionych dni” w wykonaniu ks. dr. Zbigniewa Stępniaka i muzyków Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Tutaj też przekazano wyróżnionym odznaczenia i wyróżnienia, m.in. Złote Odznaki „Zasłużony dla Stowarzyszenia Absolwentów UWM” oraz Odznaki „Zasłużony dla Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego”. Potem zaś absolwenci udali się zwiedzać nowe obiekty dydaktyczno-badawcze na terenie Kortowa.
R E K L A M A
banner
Dzień Absolwenta UWM zakończył się wieczornym balem w Klubie Absolwenta „Arton”.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
III Dzień Absolwenta UWM w Olsztynie

12-09-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl