Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./Kamil | 2015-09-13 14:03 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprosił olsztynian na seanse na Trakcie Filmowym

Olsztyn24
Pierwszy z tegorocznych seansów odbył się w Parku Centralnym (fot. Kamil - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Trzy seanse na trzech salach filmowych „pod chmurką” przygotował Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie na tegoroczny Trakt Filmowy. Trakt Filmowy to plenerowe, dostępne dla wszystkich pokazy pereł światowego kina w obrębie centrum Olsztyna. W tym roku filmy do pokazów dobrano według hasła „Muzyka na ekranie i... na żywo!”.

Pokazy odbywły się wczoraj (12.09) w Parku Centralnym, na scenie staromiejskiej i w amfiteatrze. W tych miejscach odpowiednio odbyły się projekcje filmów: „Będzie głośno!” („It might get loud”, w rolach głównych: Jimmy Page, The Edge, Jack White) i „20 000 dni na Ziemi” („20 000 days on Earth”, w roli głównej: Nick Cave) oraz fragmentów kultowych polskich filmów z muzyką na żywo w wykonaniu grupy PostNatura.

Chętnych do oglądania filmów w plenerze pojawiła się dosyć spora liczba, jak na panujące warunki pogodowe. Było zimno i goście seansów musieli ratować się kocami przygotowanymi przez pracowników MOK.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl