Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MBM | 2015-09-17 22:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Motocykliści charytatywnie

Olsztyn24
 
W sobotę (19.09) ryk silników przetoczy się przez gminę Stawiguda. Powodem jest zakończenie sezonu motocyklowego, który w Ośrodku Caritas w Rybakach organizuje Klub Motocyklowy TABUN Olsztyn. Zlot będzie połączony z akcją zbiórki środków na leczenie jednego z członków klubu.

- Nasz klubowy brat, Przemek, od 3 i pół roku leczy się na złośliwego guza mózgu, glejaka. Niestety, leczenie w Polsce nie przyniosło efektów. Jedyną nadzieją na wyleczenie jest wyjazd do kliniki za granicą. Chcemy pomóc rodzinie naszego kolegi w zbieraniu środków na leczenie. A potrzeba ich dużo, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy lubią motocykle i chcieliby pomóc - mówi Piotr Chmielewski, sekretarz klubu TABUN Olsztyn.

Zachęcamy do udziału w imprezie. Będzie okazja obejrzeć piękne motocykle, zjeść integracyjny posiłek. Organizatorzy zapewniają ognisko i grilla, wystarczy tylko zabrać ze sobą coś do upieczenia. Ne zabraknie muzyki. W trakcie imprezy zostanie przeprowadzona licytacja.
R E K L A M A
banner
- Wystawione zostaną różne gadżety motocyklowe np. stroje, zbiornik, stare znaczki ze zlotów. Ustaliliśmy też, że wejście na teren akcji odbędzie się za symboliczne 20 zł lub więcej, jeśli ktoś może. Wszystkie środki zostaną przekazane na leczenie Przemka - mówi Piotr Chmielewski.

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy oraz możliwości rezerwacji miejsc noclegowych można znaleźć na stronie internetowej klubu: tabun.olsztyn.pl

Klub Motocyklowy TABUN Olsztyn istnieje od 11 lat. Znany jest między innymi z Motomikołajów, czyli grudniowych zbiórek pieniędzy na rzecz wojewódzkiego szpitala dziecięcego, kiedy to w zamian za datek do puszki można było liczyć na przejażdżkę motocyklem. Na wiosnę klub organizuje Tabunadę, podczas której można podziwiać paradę motorów i umiejętności motocyklistów, nierzadko spektakularne jak np. pokaz backflipów ubiegłej wiosny. Ostatnim razem członkowie klubu wzięli udział w rejestracji w bazie dawców szpiku.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl